VIVO LIFE OMEGA 3 - VEGANSKÉ KAPKY (60 ml)

Kód: 979
Tip VEGAN
Značka: Vivo Life
879 Kč
Skladem (11 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2024

VIVO LIFE omega 3 se získává z mořských řas, a pěstuje se v kontrolovaném prostředí bez znečištění a je testována na těžké kovy, PCB, dioxiny a jiné škodlivé kontaminanty třetí stranou. Spotřeba omega 3 z mořských řas je nejčistší formou omega 3, která je k dispozici. Je to proto, že v důsledku znečištění oceánů obsahuje většina ryb škodlivé úrovně těžkých kovů a dalších kontaminujících látek.

Jeden z mýtů je také, že nejlepší forma OMEGA 3 pochází z ryb, to není úplně tak pravda, protože ryby se živí planktonem a právě mořskými řasami, pokud jíme ryby, získáváme omega 3 v zprostředkované formě, pokud chceme kvalitní omega 3 přímo od zdroje, jsou to právě řasy.

300 mg EPA a 600 mg DHA na porci = více než doporučená denní dávka

Složení: olej z mikrořas (Schizochytrium sp.), za studena lisovaný slunečnicový olej, antioxidanty (extrakt z rozmarýnu, tokoferoly, askorbyl), přírodní citrusové extrakty (citral, citronový olej, limetkový olej).

1 balení = 30 porcí 

 • Velmi čistý doplněk stravy OMEGA 3 - Vegan EPA a DHA získaný z řas
 • Kapalná forma pro rychlou absorpci
 • 300 mg EPA a 600 mg DHA na porci
 • Vynikající přírodní citronová chuť

Detailní informace

Detailní popis produktu

CO JE OMEGA 3 a PROČ HO DOPLŇOVAT?

Omega 3 je esenciální mastná kyselina, která podporuje zdraví našeho mozku, srdce, kloubů a kůže. Je považována za „esenciální“ mastnou kyselinu, protože ji naše tělo nemůže produkovat, a proto se musí konzumovat prostřednictvím naší stravy.

 • Vědecky dokázáno, že preventivně účinkuje proti všem formám Korona viru - COVID 19
 • Omega 3 přispívá ke zdravé funkci srdce, oběhu a krevního tlaku
 • Omega 3 podporuje zdraví, paměť a koncentraci mozku
 • Omega 3 zlepšuje zdraví kloubů a snižuje bolest
 • Omega 3 snižuje zánět a chrání před poškozením kůže související s věkem a účinkuje proti alergiím
 • Omega 3 podporuje zdraví očí a přispívá ke zdravému zraku
 • Je naprostý základ a klíčové pro naše zdraví a prevenci 

 důvěrybody vitamínu OMEGA 3

PŮVOD VIVO LIFE - OMEGA 3

VIVO LIFE omega 3 se získává z mořských řas, a pěstuje se v kontrolovaném prostředí bez znečištění a je testována na těžké kovy, PCB, dioxiny a jiné škodlivé kontaminanty třetí stranou. Spotřeba omega 3 z mořských řas je nejčistší formou omega 3, která je k dispozici. Je to proto, že v důsledku znečištění oceánů obsahuje většina ryb škodlivé úrovně těžkých kovů a dalších kontaminujících látek. Jeden z mýtů je také, že nejlepší forma OMEGA 3 pochází z ryb, to není úplně tak pravda, protože ryby se živí planktonem a právě mořskými řasami, pokud jíme ryby, získáváme omega 3 v zprostředkované formě, pokud chceme kvalitní omega 3 přímo od zdroje, jsou to právě řasy.

omega-plate-overhead@2x

Omega 3 výhody

 

PRO OCEÁNY

Moderní ekosystémy ryb a mořského života jsou každý den vyhlazovány moderními metodami rybolovu. Odhaduje se, že pokud to bude pokračovat současným tempem, do roku 2048 dojde k úplnému kolapsu světové populace ryb. Naše omega 3 je získávána z řas trvale udržitelně pěstovaných v kontrolovaných prostředích, což znamená, že nejsou ničeny žádné ryby a v důsledku toho nejsou ničeny žádné oceánské ekosystémy.

omega-sea-turtle-overhead

PRO ZVÍŘATA

Věděli jste, že přibližně 25% celosvětového úlovku ryb se používá k výrobě omega 3? To vytváří obrovský tlak na oceánské ekosystémy a každoročně zabíjí miliardy ryb. Naše omega 3 pocházející z řas nedochází k poškození našich oceánů ani k poškození ryb nebo jiného mořského života. A není tu žádná rybí dochuť!

omega-what-is-overhead

JÁ UŽ JÍM LNĚNÉ SEMÍNKO - POTŘEBUJI JEŠTĚ DOPLNIT OMEGA 3?

Semena, jako je lněné, konopné a chia semeno, obsahují formu omega 3 nazývanou alfa-linolenová kyselina nebo zkráceně ALA. Aby však mohla být používána naším tělem, musí být ALA nejprve převedena na omega 3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem známé jako EPA a DHA.

Konverzní poměry ALA na EPA a DHA bohužel nejsou dobré, s průměrnou konverzí 8% na EPA a 0,5% na DHA. To znamená, že byste museli jíst téměř půl kilogramu lněných semen denně, abyste dostali půl gramu DHA! Samozřejmě byste měli stále jíst všechny různé druhy ořechů a semen pro další zdravotní přínosy, neměli byste se však na ně spoléhat jako na dobrý zdroj omega 3.

Jen 2 ml Vivo Omega 3 z řas poskytuje 300 mg omega 3 EPA a 600 mg omega 3 DHA.

 

DÁVKOVÁNÍ

 • Používání kapátka - konzumujte 2 ml denně nebo podle pokynů vašeho lékaře.
 • V 2ml = 2 kapátkách je 300 mg omega 3 EPA a 600 mg omega 3 DHA = více jak doporučené denní množství
 • Pro nejlepší a nejrychlejší účinek kapejte pod jazyk
 • Po otevření uchovávejte v chladu.

 HP baner cs_carousel-1 Performance Omega 3

Skladování a spotřeba:

Skladujte v suchu mimo přímé sluneční světlo a mimo dosah dětí, po otevření skladujte v  v chladu a suchu při 4–8 °C   mimo přímé sluneční světlo. Dat.spotřeby uvedeno na obalu .

Nutriční hodnoty Na porci (2ml)

 • Omega 3 mastné kyseliny celkem 1100 mg
 • EPA (kyselina eikosapentaenová) 300 mg
 • DHA (kyselina dokosahexaenová) 600 mg

Proč doplňovat omega 3?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

vivo 2

,,Žijte život naplno pomocí rostlinných produktů, postavte se s námi za naši planetu a všechny živé bytosti, se kterými ji sdílíme!"

 

Objednávky v období 23.12.2021 - 2.1.2022 budou postupně vyřizovány od 3.1.2022. Děkujeme