Liquid tekutý MULTI mineral drops, hořčík, draslík, sodík, draslík (100ml)

Kód: 2754
Tip
Značka: Ovonex
349 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
4.6.2024

Liquid MULTI mineral, to je PREMIOVÝ DOPLNĚK STRAVY v kapkách, k uklidnění překyseleného žaludku, snížení únavy a vyčerpání, prospívají dobré kondici celého těla a také slouží k doplnění širšího spektra nezbytných minerálů pro naše tělo. Důležité minerály a stopové prvky jsou nezbytné pro řadu každodenních biochemických a fyziologických procesů, jež jsou základem našeho zdraví.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Liguid Magnesium obsahuje unikátní přírodní zdroj minerálů a dalších více než 70 stopových prvků, vyskytujících se ve vodách Velkého solného jezera (Utah’s Salt Lake – USA). Mineral Drops je 100% přírodní koncentrát z Velkého solného jezera v Utahu, USA, s vysokým obsahem hořčíku a dalších více než 70 minerálů a stopových prvků. A naopak nízkým obsahem sodíku.

Hořčík a forma v multi Mineral Drops - obsahuje přírodní formu hořčíku, tzn. získanou tak, jak se v přírodě vyskytuje, bez dalších úprav.
Tato forma je v tzv. ionizované podobě to znamená mnohem lepší vstřebatelnost tělem. Ve srovnání například koloidních minerálů s našimi ionizovanými ..jsou ty ionizované minerály milionkrát menší než koloidní částice, což má za následek vyšší vstřebatelnost a využitelnost tělem.
 

Je vhodný při překyselení organismu, pro doplnění minerálů. seniory, diabetiky, osoby pod stresem, sportovce = KAPKY PRO CELOU RODINU

Důležité minerály a stopové prvky jsou nezbytné pro řadu každodenních biochemických a fyziologických procesů, jež jsou základem našeho zdraví. Pomáhají formovat a udržovat kosti, činnost svalů, přenos nervových impulsů a podílejí se na přeměně energie. 

Tento doplněk stravy je vhodný pro vegany, sportovce a všechny, kteří potřebují doplnit širší spektrum minerálů v jedné dávce.

 • Jedná se o originální, přírodní, iontový, minerální přípravek s nízkým obsahem sodíku, vyrobený pomocí přirozené solární koncentrace.
 • Důležité minerály a stopové prvky jsou nezbytné pro řadu každodenních biochemických a fyziologických procesů, jež jsou základem našeho zdraví.
 • Pomáhají formovat a udržovat kosti, činnost svalů, přenos nervových impulsů a podílejí se na přeměně energie.
 • Každá z buněk v našem těle potřebuje minerály a stopové prvky.
 • Mnoho potravin, jež dnes konzumujeme, neposkytuje dostatečné množství těchto důležitých minerálů a stopových prvků.
 • Jejich hladinu v organismu může snížit stres, hektický život, používání některých léků, ale i sport a pohyb.

K ČEMU SE MINERAL DROPS HODÍ?

 • Pro konzumaci alkoholických nápojů „bez následků“– pokud vás čeká společenská událost a víte, že budete konzumovat alkohol, užijte 2ml/40 kapek rozmíchaných ve vodě před akcí a na druhý den do hodiny po probuzení opět 2 ml/40 kapek rozmíchaných ve vodě.
 • Pro zvýraznění chuti kávy přidejte 2 až 10 kapek, docílíte snížení její kyselosti, káva bude chutnat více „čokoládově“.
 • Při stresu a psychické zátěži užívejte ráno i večer 1ml/20 kapek, přidaných do nápoje dle návodu.
 • Při překyselení a pro zajištění rovnováhy kyselin a zásad v organismu přidejte čtvrt až půl mililitru
 • Mineral Drops (6-12 kapek) do jednoho litru vody. Získáte vysoce kvalitní minerálku pro zařazení do vašeho denního pitného režimu.
 • Pro vylepšení a obohacení stravy přidejte několik kapek (max. 40 kapek denně) do jídla či pití.
 • Mineral Drops lze přidávat do smoothie, omáček, kaší a nápojů. Lze použít i při přípravě polévek, do 1 litru přidejte 1ml / 20 kapek Mineral Drops.
 • Obecně lze Mineral Drops použít jako náhradu soli do jídel pro osoby s hypertenzí – Mineral Drops obsahuje minimum sodíku.


Dávkování:

denní dávka 2 m l= 40 kapek, optimálně ráno a večer 1 ml = 20 kapek.
Rozmíchejte v 250 ml vody, ovocné šťávy apod.

Složení: koncentrát z Velkého solného jezera

Obsah denní dávky (nejvýznamnější prvky):
Chlorid ..... 630,00 mg
Hořčík ..... 220,00 mg (RHP 58,67%)
Sodík ..... 3,32 mg (RHP 0,17%)
Draslík .... 1,00 mg (RHP 0,05%)
RHP = referenční hodnota příjmu

Neobsahuje: konzervanty, lepek, alkohol, laktózu, cukr, barviva a dochucovadla.

Vhodný pro vegany.

PROČ JSME SI VYBRALI OVONEX?

Firma Ovonex je česká značka, která propojuje sílu přírody s vysoce funkčními doplňky stravy. Tekuté minerály a rostlinné extrakty od Ovonexu se vyznačují výbornou vstřebatelností a skvělou biologickou dostupností.

Mezi základní hodnoty této sympatické společnosti patří používání kvalitních surovin, důraz na funkčnost a vysoký přínos pro uživatele. Sami jsme vyzkoušeli tekuté minerály, které nás nadchly svými parametry.

Profíci z Ovonexu vyrábí své preparáty podle originálního know how. Přípravky jsou sestavovány na základě špičkových vědeckých poznatků ve spolupráci s českými univerzitními experty. 

Využívají se k tomu suroviny pocházející od dodavatelů z EU a USA. Kvalita každé dodávky surovin je vždy doložena certifikátem COA. Celý proces výroby podléhá přísným kontrolám jakosti.

Pro nás je důležité, že v produktech Ovonexu nenajdete žádná barviva, dochucovadla, cukry, tuky, lepek, laktózu, alkohol, ani běžně používané konzervanty, leštidla, plnidla nebo protispékavé látky.

REFERENCE A UŽIVETLÉ PREMIOVÝCH PRODUKTŮ OVONEX:

Suplementace magnesium

Vitalvibe o tekutém železu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

OVONEX výrobní firma specializovaná na výrobu doplňků stravy, působící na českém trhu od roku 2013. NAŠE MOTO:  Kvalitní suroviny, funkčnost produktů, vysoká přidaná hodnota pro uživatele a férová cena. Bez konzervantů, bez cukru, bez barviv a jiných zbytečných balastních látek. Naše produkty slouží zákazníkovi a přináší vždy něco navíc. 

Věříme, že doplňky stravy, jakožto výrobky napomáhající dlouhodobému udržení zdraví, kondice a krásy, mají především vhodně doplňovat jídelníček a pečovat o člověka pomocí prospěšných funkčních látek, bez „daně“ použitím plnidel, škodlivých aditiv, barviv, umělých konzervantů a sladidel, protispékavých a leštících látek. Proto v našich produktech klademe důraz na složení surovin a použité ingredience, jejich funkčnost a vysokou využitelnost člověkem. Nepoužíváme umělé, balastní, přídatné látky, které nemají pro lidské tělo užitek, a naopak jsou škodlivé.

Jsme přesvědčeni, že naše produkty vhodně doplňují důležité živiny a pomáhají člověku dneška kompenzovat vlivy okolního prostředí a zvýšené požadavky na pracovní nebo fyzický výkon jedince. Přispíváme tak k udržení celkového tělesného a duševního zdraví a fyzické krásy.

Prvotřídní suroviny - Používáme jen suroviny dodávané z USA a EU. Kvalita dodávek je vždy doložena certifikátem COA (certification of analysis), který zaručuje prověřenou kvalitu vstupních surovin. Všechny naše produkty jsou pak vyrobeny v souladu se správnou výrobní praxí (SVP), představující systém ochrany spotřebitele.

Vyrábíme kvalitu - Celý výrobní proces je naším „knowhow“. Veškerá výroba a balení probíhá ve vlastním technologickém vybavení firmy. Všechny produkty jsou pravidelně ověřovány třetí stranou na nepřítomnost pesticidů, těžkých kovů, bakterií. Vyrobené, zabalené a distribuované produkty vyhovují standardům EU a ČR. Vše je pod plnou kontrolou.

Objednávky v období 23.12.2021 - 2.1.2022 budou postupně vyřizovány od 3.1.2022. Děkujeme