QUERCETIN LIPOSOMÁLNÍ (60 kapslí)

Kód: 3522
Novinka Tip VEGAN
Značka: NaturLabs
599 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
4.6.2024

Quercetin je rostlinný flavonoid, známý pro své antioxidační působení a je často užívaný i v souvislosti s alergiemi a potravinovou sensitiviou či intolerancí.

V tomto doplňku stravy je obohacen o patentovanou liposomální strukturu přírodních fosfolipidů, což zajišťuje nejvyšší známou dostupnost a vstřebatelnost pro organismus. Běžné přípravky se pohybují u vstřebatelnosti mezi 10–20 %, Liposomální přípravky jsou na úrovni více jak 80-90%.  

Obsahuje 60 kapslí = až 60 doporučených denních dávek - Balení vydrží na 2 měsíce při dávkování 1 kapsle denně.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

K faktorům dlouhověkosti a pevného zdraví patří mimo jiné dostatečný příjem antioxidantů. Dopřejte si přírodní antioxidant ve výborně vstřebatelné formě. 

Quercetin je rostlinný flavonoid, známý pro své antioxidační působení. V tomto doplňku stravy je obohacen o patentovanou liposomální strukturu přírodních fosfolipidů, která zajišťuje nejvyšší známou biodostupnost v lidském organismu. 

Bude se vám hodit, pokud chcete řešit potíže spojené s alergiemi přirozenější cestou.

SEZNAMTE SE S QUERCETINEM

Quercetin (též kvercetin) je barevný pigment ze skupiny bioflavonoidů, který se nejhojněji vyskytuje v naší přirozené stravě. Najdeme ho například v cibuli, jablcích, hroznovém vínu, bobulích, brokolici, citrusech, třešních a dokonce v zeleném čaji nebo kávě. 

Rostlinné flavonoidy jsou pro lidský organismus velmi prospěšné. Coby přírodní antioxidanty přispívají ke zmírnění důsledků oxidačního stresu, a tím pozitivně přispívají ke zdraví

Co je to oxidační stres

Oxidační stres je jev, kdy dochází v těle k nerovnováze mezi látkami zvanými antioxidanty a volnými radikály.

Quercetin má celou řadu dalších benefitů. Především je příznivou zprávou v problematice alergií a histaminové intolerance. Zároveň v návaznosti na něj přicházejí pozitivní ohlasy od lidí, kteří řeší hladinu kyseliny močové v krvi

V současnosti je také zkoumán jeho zajímavý potenciál v souvislosti s nespecifickým zánětem

Popularizátorem quercetinu je David Sinclair, autor knihy Konec stárnutí. Tento světoznámý profesor genetiky na Harvardu se netají tím, že quercetin sám pravidelně užívá. 

Liposomalni vitamín Quercetin

KDO MŮŽE LIPOSOMÁLNÍ QUERCETIN OCENIT

 • Ten, kdo chce podpořit celkové zdraví 
 • Ten, kdo se zajímá o dlouhověkost
 • Ten, kdo má zájem o biohacking
 • Ten, kdo hledá podpůrný prostředek při příznacích histaminové intolerance a jiných alergií
 • Ten, kdo řeší hladinu kyseliny močové v krvi.
 • Ten, kdo vyhledává antioxidanty
 • Ten, kdo žije ve znečištěném životním prostředí (chemickými látkami, těžkými kovy nebo elektromagnetickým zářením)

PROČ UŽÍVAT LIPOSOMÁLNÍ QUERCETIN

Možná se ptáte, proč si pořizovat zrovna liposomální formu quercetinu.

Quercetin je lipofilní sloučenina, to znamená, že se rozpouští v tucích. Podává-li se samostatně, je quercetin velmi špatně vstřebatelný (uvádí se něco mezi 0–50 % přijaté účinné látky). Proto se v doplňcích stravy obvykle kombinuje s enzymem bromelainem. Tento rostlinný enzym získaný z ananasu ale může činit potíže lidem s histaminovou intolerancí.

Řešením je právě liposomální forma. Quercetin se v liposomální formě „zapouzdří“ do liposomů, čímž se mnohonásobně zvýší jeho biologická dostupnost a biologická aktivita. Navíc je obvykle velmi dobře snášen i u lidí, kteří trpí zmíněnou histaminovou intolerancí.

Liposomy jsou molekuly, jejichž vnější obal je tvořen zdravými tuky (přírodními fosfolipidy), které obalují obsažené funkční látky. V průběhu vstřebávání ze střeva tento tukový obal poskytuje účinné látce ochranný kryt. Liposomální váček je přirozeným způsobem absorbován skrze stěnu střeva do krevního řečiště a s ním i neporušená molekula quercetinu ukrytá uvnitř, která je pak z krve snadno vstřebána přímo do buněk. 

Tímto liposomální forma oproti běžným doplňkům stravy eliminuje riziko znehodnocení účinné látky vlivem procesu trávení. Liposomální obal totiž během průchodu trávicím traktem chrání účinnou látku.

Obecně liposomální forma zvyšuje vstřebatelnost účinné látky až o dvacetinásobek a umožňuje buněčnou absorpci z více než 90 %. Mimo to liposomální forma vitamínů přináší vašemu tělu celou řadu benefitů doložených množstvím klinických studií

Liposomalni vitamín Quercetin 2

Výhody liposomální formy quercetinu

 • Lepší transport účinné látky na místo určení – skrze střevní stěnu do krevního řečiště a odtud snadné vstřebání přímo do buněk 
 • Perfektní biologická dostupnost – využitelnost doplňků stravy pro organismus
 • Liposomální vrstva účinnou látku chrání proti poškození v trávicím traktu 
 • Snášenlivost u lidí s histaminovou intolerancí
 • Bez pachuti, dlouhá trvanlivost a čistota (bez additiv) – to vše díky sypké formě


UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE NA MOLEKULÁRNÍ ÚROVNI

Liposomální formy vitamínů a minerálů jsou v medicíně s úspěchem využívány již pěknou řádku let za účelem zvýšení absorpce aktivních látek do organismu. 

Liposomální vitamíny od NaturLabs využívají 100% přírodní technologii LipoCellTech, která zajišťuje jejich dokonalou vstřebatelnost. Tak můžete konečně pocítit skutečný efekt suplementace.

Konkrétně to funguje tak, že molekula účinné látky je během zpracování obalena fosfolipidovou vrstvou. Ta je velmi podobná našim buňkám, proto ji buňky jednodušeji přijmou a obsah snadno proniká dovnitř. Vrstva fosfolipidů jednak chrání aktivní látku při průchodu trávicím traktem, aby nedošlo k její předčasné degradaci. Zároveň také umožňuje hladký transport aktivní látky přímo do buněk.

Taková liposomální struktura je tělu vlastní a po doručení aktivní látky do buňky se samotné fosfolipidy stanou výživou pro obal buňky, kde pomáhají k regeneraci buněk a tkání.

Naturlabs - Jak fungují liposomální vitamíny?

PROČ UPŘEDNOSTNIT SYPKÉ LIPOSOMÁLNÍ DOPLŇKY STRAVY V KAPSLÍCH?

Liposomální doplňky stravy se vyrábějí v sypké a tekuté formě. Jaké jsou výhody kapslí naplněných práškem oproti rozšířené tekuté formě?

 • Kapsle s práškem jsou jednoduše přenosné, vhodné na cestování a pohodlné na užívání.
 • Sypká forma našich doplňků stravy je pouze čistým práškem bez aditiv. Samozřejmě tedy neobsahuje žádná plnidla, konzervanty či neaktivní látky.
 • Oproti tekutým formám, jejichž nevábná chuť je často maskována dochucovadly, má prášek v přírodní kapsli zcela neutrální chuť.
 • Prášek balený v kapsli vydrží mnohem déle. Na rozdíl od tekutých suplementů, které je nutné po otevření rychle spotřebovat, prášková forma má delší trvanlivost a je více stabilní.
 • Doplněk stravy je 100% vegan, GMO free.

DALŠÍ INFORMACE

Způsob užívání - Užívejte 1 kapsli denně během jídla, zapijte vodou.

Interakce: 
Má mírné interakce s desítkami různých léčiv. V případě, že užíváte jakékoliv medikamenty, obraťte se na naši poradnu, farmaceuta nebo svého lékaře.

Nutriční hodnoty Quercetin LipoCellTech™ Liposomální patentovaná směs

V denní dávce (1 kapsle)
315 mg *
135 mg *
* denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Složení: quercetin [extrakt z jerlínu japonského (Sophora japonica)], LipoCellTech™ Liposomální patentovaná směs: fosfolipidy kyseliny palmitoolejové, získané ze slunečnice (non-GMO), kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy.

Množství: Balení obsahuje 60 kapslí.

Balení vydrží na 2 měsíce při dávkování 1 kapsle denně.

Čistá hmotnost: 22,5 g

Skladování:

Uchovávejte při pokojové teplotě.

Upozornění:

Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Jste-li těhotná nebo kojíte, poraďte se před užíváním s lékařem. Pokud užíváte jakékoliv léky, poraďte se před začátkem užívání se svým lékařem. Není určeno pro osoby s onemocněním ledvin a pro děti do 3 let. 

Liposomalni vitamín Quercetin 4

PROČ JSME SI VYBRALI  NATURLABS?

Firma NaturLabs je česká značka, která hledá inspiraci v darech přírody a zároveň v nejnovějších odborných poznatcích z oblasti biochemie. Vyvíjí produkty na rostlinné bázi, které mají pozitivní vliv na specifické funkce organismu člověka s fokusem na jakost a čistotu produktu bez přidání umělých aditiv.

Spojením vědeckého přístupu a inspirace z přírody vyvíjí produkty prémiové kvality s vysokou funkčností a účinností. Přitom klade důraz na maximální efektivitu účinných látek podloženou aktuálními vědeckými výzkumy.

Potravinové doplňky jsou vyráběny s největší možnou ohleduplností vůči přírodním zdrojům. Firma NaturLabs usiluje o minimalizaci negativních dopadů na životní prostředí způsobené její existencí.

Cílem NaturLabs je vyrábět potravinové doplňky prospěšné veškerým živým bytostem pro jejich tělesné i duševní zdraví, aby jim umožnily dosáhnout plného potenciálu bytí.

Adam Česlík o Liposomálních vitamínech

Pro Quercetin?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

color-text-vedle120

Firma NaturLabs je česká značka, která hledá inspiraci v darech přírody a zároveň v nejnovějších odborných poznatcích z oblasti biochemie. Vyvíjí produkty na rostlinné bázi, které mají pozitivní vliv na specifické funkce organismu člověka s fokusem na jakost a čistotu produktu bez přidání umělých aditiv.

Spojením vědeckého přístupu a inspirace z přírody vyvíjí produkty prémiové kvality s vysokou funkčností a účinností. Přitom klade důraz na maximální efektivitu účinných látek podloženou aktuálními vědeckými výzkumy.

Potravinové doplňky jsou vyráběny s největší možnou ohleduplností vůči přírodním zdrojům. Firma NaturLabs usiluje o minimalizaci negativních dopadů na životní prostředí způsobené její existencí.

Cílem NaturLabs je vyrábět potravinové doplňky prospěšné veškerým živým bytostem pro jejich tělesné i duševní zdraví, aby jim umožnily dosáhnout plného potenciálu bytí.

Klinické studie jejich produktů 

Naturlabs

Objednávky v období 23.12.2021 - 2.1.2022 budou postupně vyřizovány od 3.1.2022. Děkujeme