Objednej si nad 2000 kč s DPH, a získáš DÁREK jako bonus = Liquid vitamín B12 s vysokou vstřebatelností ZDARMA.

Restart v akci:,,Chtěla jsem se přesvědčit, jestli to dokážu

Náš projekt #JuiceRevolutionProject a celkově koncept detoxikační kůry, kterou můžete zažít prostřednictvím balíčku Juice Restart Program se rozjel rychleji než jsme čekali. Téměř první Juice Restart Program v akci, podívejte se jaký byl výsledek !

Už po pár dnech, kdy jsme tuto službu pustili do světa se nahromadilo hned několik objednávek a my jsme hrdí se s vámi podělit o první reference našich "restartérů". Je jim mladá dívka, která s podobnou kůrou neměla žádnou zkušenost a celkově její důvod jít do něčeho zcela nového popisuje slovy:,, Jelikož se snažím už nějakou dobu přejít na trošku jinou a lehčí stravu, zasadit do svého programu jeden den detoxu bylo dobrým začátkem, a myšlenkou."

Jak sami uvidíte, tento program je opravdu pro každého !

  1. Ahoj, můžeš se nám trochu představit?

Jmenuji se Jana Machová, pocházím z Kobeřic, ale už 8 let žiju v Praze. Pracuji přes 7 let v online marketingu a svou práci miluji nade vše :) Kromě skvělé práce se věnuji zpěvu a hře na klavír. Zpívám již dlouhodobě v projektu s opavským klavíristou, kdy pravidelně několikrát do roka koncertujeme na několika místech ve Slezsku, dále pak i v Praze. Miluji svého muže, psa a přírodu. Nemohu odolat dobré hudbě, kvalitní sklence vína a britskému Sherlockovi. :)

  1. Proč ses rozhodla jít do Programu Restart a co si od něho očekávala?

Jelikož se snažím už nějakou dobu přejít na trošku jinou a lehčí stravu, zasadit do svého programu jeden den detoxu bylo dobrým začátkem, a myšlenkou. V čínské medicíně pijí na detox většinou zelené čaje, ale je pravda, že šťávy jsou pro mě zajímavější, protože dodávají potřebné vitamíny a minerály a svou hutností jsou i plnohodnotným jídlem.

Očekávala jsem změnu a chtěla jsem se přesvědčit, jestli to dokážu vydržet.

 

  1. Co ti to dalo, co sis z Programu Restart odnesla?

Celý program mi za prvé ulehčil starost o to, co budu ten den jíst a pít, protože jsem měla každý drink nachystaný a nemusela jsem se o nic starat. Svůj den jsem se snažila hodně vytěžit, abych nemusela myslet na jídlo a nebyla s ním v kontaktu. Takže jsem se věnovala především přípravou na koncert, který byl následující den a také na další koncert za dva dny s jedním fajn kytaristou. Díky tomu jsem nemusela myslet, co si dát k jídlu a hlavně jsem ani nebyla nacpaná a plná, protože ke zpěvu je plné břicho spíše negativum. Je pravda, že mezi 5 - 8 hodinou jsem dostala malou krizi a cítila jsem, že mé tělo zřejmě nějaké jídlo už potřebuje a že nevím, zda to vydržím, ale vydržela jsem až do konce a posledním drinkem a ulehnutím do postele jsem se zklidnila. Celý ten den jsem vyloženě necítila jinak.

Přišlo to až druhý den, kdy jsem ráno vstala a neměla jsem vůbec hlad. Naopak jsem byla plná energie. A i když jsem si dala snídani, tak ten pocit energie zůstal a večerní koncert dopadl velmi dobře i bez alkoholu a těžšího jídla. :)

Zkušenost s BIO ovocnými zeleninovými šťávami v BIO kvalitě lisovanými za studena

Zkušenost s BIO ovocnými zeleninovými šťávami v BIO kvalitě lisovanými za studena

  1. Můžeš nám říct jednou větnou největší pozitivum Programu Restart?

Šťávy jsou moc chutné, člověk se nemusí přemáhat a program je vlastně zábavou. A plus ten čas, který člověk ušetří za přípravu jídla.

 

  1. Můžeš nám říct jednou větnou naopak největší negativum Programu Restart?

Nevím, jaké přesné negativum bych jmenovala. Spíš - doporučovala bych si ho dát 1x měsíčně, ale pro lidi, kteří svým způsobem dodržují zdravé stravovací návyky. Protože pro někoho, kdo se od rána do večera cpe hamburgry, fast foody a pivem tento program asi úplně není a takový člověk zřejmě ani nepozná takový efekt a bude mít event. pořád hlad. A ještě se pro něj nic nezmění. Ale pro lidi, kteří chtějí svému tělu dát to nejlepší a vážit si ho, udržet si ho vitální - tomu bude Restart vyhovovat.

 

  1. Který nápoj ti nejvíce chutnal a proč?

Zamilovala jsem si Svěží náboj, protože miluji zázvor a kajenský pepř a celkově říznější drinky :)

 

  1. Půjdeš do toho znovu?

Určitě. Myslím, že v létě v červenci si dám opět další očistnou kůru. A dokonce si troufám říct, že to vyzkouší i můj manžel :)

 

Děkujeme za zpětnou vazbu a těšíme se na další balíček pro Janču ! :-)

 

Více referencí můžete nalézt ZDE

 

 

Tým Black Kale

Objednávky v období 23.12.2021 - 2.1.2022 budou postupně vyřizovány od 3.1.2022. Děkujeme

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení