Objednej si nad 2000 kč s DPH, a získáš DÁREK jako bonus = Liquid vitamín B12 s vysokou vstřebatelností ZDARMA.

Přednáška - Výživa ve sportu. Program FITCOACHING

Včera 9.7.2015 se v hokejové Bully Aréně  v rámci hokejového kempu v Kravařích uskutečnila krátká přednáška pro mladé sportovce na téma výživa ve sportu. Jako člen týmu v programu FitCoaching naše společnost přispěla informacemi o důležitosti stravy, zejména rostlinného původu. Během hodiny se probraly následující témata:

1.RŮSTOVÝ HORMON

2.DŮLEŽITOST STRAVY

3.JAKÝ TYP STRAVY PREFEROVAT – ORGANICKÁ vs ANORGANICKÁ FORMA

4.SLOŽENÍ POTRAVIN – ANEB BENEFITY JEDNODUCHÉHO JÍDLA

5.CO TĚLO POTŘEBUJE A PROČ?

6.STRAVA DLE INTENZITY TRÉNINKŮ

7.CO JÍST PŘED BĚHEM A PO TRÉNINKU

8.KOMBINACE POTRAVIN

PROSTOR PRO OTÁZKY

 

Věříme, že spousta informací týkající se stravy, která má rostlinný základ byla pro účastníky zcela nová a také přínosná. Vyzdvihli jsme benefity a prospěšnost přírodních surovin a produktů. Poukázali jsme na například jednoduchost jídla, že důležité sacharidy konzumované před nebo po tréninku nemusí být pouze o iontových nápojích nebo různých sportovních gelech a doplňcích, ale dají se nahradit také banány, datlemi, hrozny nebo případně organickými BIO čerstvými šťávami.

S tím souvisí i naše portfolio, které je složeno právě z těchto BIO čerstvých šťáv. Ty se nejen hodí díky svým vlastnostem k běžnému pití, pro detoxikaci organismu, ale v poslední řadě také i do jídelníčku pro sportovce ať už na trénink či významný závod / zápas.

BIO OVOCNÉ a ZELENINOVÉ ŠŤÁVY

Nemáme pochyb, že si účastníci odnesli spoustu nových poznatků, které mohou aplikovat nejen v profesním sportovním životě.

Jsme rádi, že můžeme být součástí vynikajícího týmu FITCOACHING. Více o PROGRAM PRO SPORTOVCE A SPORTOVNÍ KLUBY naleznete ZDE - FB FITCOACHING

Objednávky v období 23.12.2021 - 2.1.2022 budou postupně vyřizovány od 3.1.2022. Děkujeme

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení