Objednej si nad 2000 kč s DPH, a získáš DÁREK jako bonus = Liquid vitamín B12 s vysokou vstřebatelností ZDARMA.

DŽUSOVÁ REVOLUCE NA FESTIVALU KULTURY A ŘEMESEL !

Minulý víkend 11-12.7.2015 byl naprosto fantastický. Nejen kvůli počasí, ale také díky naší vydařené účasti na sportovní akci Heroes Race – 13km Extrémní překážkový běh v Hradci nad Moravicí a na Festivalu kultury a řemesel v Hlučíně. 

Podívejte se, jak vypadala naše prezentace BIO ovocných a zeleninových šťáv lisovaných za studena na festivalu kultury hlučín 2015.

Džusová Revoluce jede !

Prezentace BIO ovocných a zeleninových šťáv lisovaných za studena na festivalu kultury hlučín 2015

Hlučínský festival se lišil téměř vším od předchozí akce Heroes Race, která se konala v Sobotu 11.7.2015. Hudbou, návštěvníky a nabízeným sortimentem od okolních stánků. Nicméně my jsme zůstali stejní. Opět jsme měli k dispozici náš skvělý organický BIO nápoj z čerstvého ovoce a zeleniny STIMUL, který je součástí balíčku Restart Zázvorový ŠOK, rovněž  v BIO kvalitě. Pro děti jsme měli přichystané hruškové a jablečné šťávy z BIO surovin,  které z našeho pultu zmizely nejrychleji. Lidé se někdy lekli ingrediencí ve STIMULu, jako řapíkatého celeru nebo zázvoru v GINGER SHOTU a tak volili jistotu. Ovšem ti odvážnější ale zjistili, že není třeba mít obavy, protože nápoje STIMUL a GINGER SHOT chutnají i přes nevšední kombinace fantasticky. Byli zkrátka nadšení.

 

Nápoj STIMUL ochutnal například starosta obce Bolatic nebo ženy, které vystupovali v tradičním Hlučínském kroji.

 

[ezcol_1half]Prezentace BIO ovocných a zeleninových šťáv lisovaných za studena na festivalu kultury hlučín 2015

Prezentace BIO ovocných a zeleninových šťáv lisovaných za studena na festivalu kultury hlučín 2015

Předali jsme také spoustu informací o detoxikačním programu RESTART a rozdali několik soutěžních kupónů, prostřednictvím kterého mohli zákazníci vyhrát 1 DENNÍ BALÍČEK JUICE RESTART PROGRAMU.

Správnou odpovědí na otázku – Kolik kg BIO ovoce a zeleniny je v 1 balíčku Juice Restart Programu odpovědělo správně hned několik účastníků soutěže, nicméně výherce může být pouze jeden.

Výherce soutěže Hlučínský festival kultury a řemesel 2015:

NIKOL KALVAROVÁ

 

Gratulujeme, budeme vás kontaktovat :-)

 

Tým Black Kale

Objednávky v období 23.12.2021 - 2.1.2022 budou postupně vyřizovány od 3.1.2022. Děkujeme

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení