Objednej si nad 2000 kč s DPH, a získáš DÁREK jako bonus = Liquid vitamín B12 s vysokou vstřebatelností ZDARMA.

Restart v akci: „Po 3 dnech na šťávách bolest ustoupila“

Po 3 dnech na šťávách bolest ustoupila !

Jedna z mnoha pozitivních referencí od našich spokojených klientů je tentokrát od Adama, který se rozhodl pro 3 denní Program Restart. Z jeho zpětné vazby a zkušenosti není pochyb o tom, že Program Restart splnil jeho očekávání a byl více než spokojený. Posuďte sami :-)

Zdravím tým Black Kale, před 3 měsíci jsem si v posilovně odrovnal záda. 2 týdny jsem nemohl sedět, zvednout tašku s nákupem a i během usínání jsem měl bolesti. Další měsíc a půl se bolest snižovala, bohužel jen do snesitelné úrovně. Boty jsem si musel nazouvat v sedě, zvedat něco ze země pouze s oporou (ruka o koleno) atd. Po 3 týdnech běhání po ortopedech a fyzioterapeutech bez výsledku, mne přítelkyně navedla na šťávový půst.

Neměl jsem od toho žádná očekávání, o to větší bylo pro mne překvapení, když po 3 dnech na šťávách bolest ustoupila!

Ráno nemám pocit nože v zádech, zdvihnutí něčeho ze země pro mne už není bolestivá záležitost! Během oněch 3 dnů jsem byl pouze na šťávách a nepociťoval jsem žádnou extra únavu, malátnost a podobně. Ani jsem se neomezoval při fyzické aktivitě a každý den běhal (jediná činnost, která mi před tím ulevovala od bolesti). Jsem z toho velmi nadšený a rodina, která mne spíše od toho odrazovala, tomu doteď nechce věřit, ale já vím, co mému tělu pomohlo. Trocha pnutí a bolesti v zádech stále je, ale oproti minulému týdnu to je neskutečný rozdíl. Jakmile mi to časová a osobní situace dovolí, jdu do 5ti denního programu!

Objednávky v období 23.12.2021 - 2.1.2022 budou postupně vyřizovány od 3.1.2022. Děkujeme

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení