Objednej si nad 2000 kč s DPH, a získáš DÁREK jako bonus = Liquid vitamín B12 s vysokou vstřebatelností ZDARMA.

Podpořili jsme projekt HRAVĚ O ŽIVÉ STRAVĚ

Fantastická žena Eva Hájková nedávno přišla s úžasným projektem napsat odbornou publikaci HRAVĚ O ŽIVÉ STRAVĚ v českém jazyce, zaměřující se komplexně na vitariánství (raw food ), veganství a vegetariánství u dětí. Jelikož je tento projekt unikátní a vidíme v něm velký smysl, přínos a možnost, jak více pomoci lidem k zdravému životnímu stylu, rozhodli jsme se projekt podpořit. A vůbec, pokud chceme něco změnit / zlepšit z dlouhodobého hlediska, kde jinde začít, než u dětí, nemyslíte? :-)

 

 

Od Evy nám byla dána důvěra už při tvoření samotné publikace, ve které jsme přispěli informacemi:
  • Ingredience v živé kuchyni a kde je nakupovat: Vysvětlení skupin potravin v živé stravě, jejich přínosy, dostupnost, kde nakupovat ingredience v bio kvalitě.

V druhé řadě jsme projekt podpořili také sadou našich balíčků JUICE RESTART PROGRAM, který získáte, pokud projekt podpoříte přímo finanční částkou.

Projekt hravě o živé stravě podpořen Black Kale BIO ovocné a zeleninové šťávy

 

Projekt je na světě 2 dny a je podpořen už téměř z 36% ! Věříme, že cíl bude naplněn během několika dní a všichni se tak budeme moci těšit na tištěnou publikaci v našich knihkupectvích.

 

Eva Hájková je skvělá žena s velice silným a inspirativním příběhem a skvělou rodinou dělá něco, co má opravdu smysl. Pokud raw food stejně jako v našem případě pro vás není pouze trend, ale životní styl, její kniha HRAVĚ O ŽIVÉ STRAVĚ by ve vaší knihovně neměla chybět, proto PODPOŘTE PROJEKT TAKÉ ZDE !

 

Projekt hravě o živé stravě podpořen Black Kale BIO ovocné a zeleninové šťávyProjekt hravě o živé stravě podpořen Black Kale BIO ovocné a zeleninové šťávy

Objednávky v období 23.12.2021 - 2.1.2022 budou postupně vyřizovány od 3.1.2022. Děkujeme

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení