Objednej si nad 2000 kč s DPH, a získáš DÁREK jako bonus = Liquid vitamín B12 s vysokou vstřebatelností ZDARMA.

Na šťávách se cítím asi nejlíp, co to jde – Sandra Mašková

Na šťávách se cítím asi nejlíp, co to jde !

Sandra nám napsala: ,,Často odpovídám na dotazy, které se týkají toho, jak vlastně jím. Protože to, že holduju alternativní (nejen) stravě, lidi už tak nějak vědí – a to nejen proto, že mě znají osobně."

Na šťávách se cítím asi nejlíp, co to jde a šťávový půst v tréninkové přípravě top. Tělo není ničím zatížený, hlava si sice myslí něco jiného…tam je to boj, ale fyzicky jsou šťávy bomba.

Sandra Mašková a šťávový půst
ŠŤÁVA Č. 2 - Svěží náboj. Nabíjet, a bombit!!!

Například, když jsem zkoušela týdenní šťávový půst, tak jsem udělala nejlepší tréninkový týden v životě ! ;-)

Příští týden odlétám na mistrovství světa WAKO do Dublinu, a vyzkoušet při této příležitosti balíček a detoxikační program od firmy Black Kale, který se skládá z ovocných a zeleninových šťáv v BIO kvalitě (za mě top, co může být) je pro mě, šťávového půstaře naprosto parádní věc. Hrozně ráda zkouším nové věci, takže...díky za možnost tohoto programu. Jde se na to :-) To už ta zlatá placka prostě musí konečně padnout !!!

 

 

Sandra Mašková a šťávový půst

Po superšťávách firmy Black Kale jsem se cítila lehce, ruce mi na lapách docela lítaly, naprostá pecka :-) pro ty, kdo si chtějí vyzkoušet full energy stav doporučuju ;-)

Sandra Mašková a šťávový půst
Sandřin vystavený biceps :-)

Sandra je velice cílevědomá a úspěšná studentka VŠTVS Palestra (tělesná výchova a sport), ale hlavně mistryně Evropy a vícenásobná mistryně České republiky v kickboxu. A co víc? Jako by toho nebylo málo, tak se Sandra primárně stravuje syrovou stravou na rostlinné bázi. Ti, kteří by chtěli vidět Sandru v akci, tak doporučuji shlédnout video s odkazem níže, kde uvidíte fantastický zápas. Jak sám komentátor zmiňuje – Sandra je doslova buldozer v ringu, takže video stojí za to :-)

sandra mašková, raw food

Sandra

 

Odkaz na její FB stránku naleznete ZDE

Všechny šťávy v Bio kvalitě můžete naleznout -> ZDE

Objednávky v období 23.12.2021 - 2.1.2022 budou postupně vyřizovány od 3.1.2022. Děkujeme

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení