Objednej si nad 2000 kč s DPH, a získáš DÁREK jako bonus = Liquid vitamín B12 s vysokou vstřebatelností ZDARMA.

Karamelový Mesquite – sladidlo vhodné i pro diabetiky

Tajemný Karamelový Mesquite – co to vlastně je?

 

Tuto super ingredienci jsme se rozhodli zařadit do našeho raw dortu Tajemný Karamelový Mesquite – RAW DORT nejen kvůli jejím benefitům, které jsou klasicky u superpotraviny mnohostranné, ale hlavně kvůli své chuti, která je – jak z názvu vyplívá úžasně karamelová.

Mesquite je plodina pěstována v pouštní oblasti střední a jižní Ameriky. Spadá do luštěnin z rodu Prosopis a druh stromu se nazývá naditec. Strom je velmi houževnatý a dokáže se přizpůsobit téměř jakékoli oblasti, v podstatě se jedná o invazitivní rostlinu – z jedné pokácené rostliny vzejde až 6 dalších. Vůně plodů je velmi výrazná. Strom produkuje lusky a ovoce. Tyto luskové plody se suší a následně drtí na prášek – mesquite.

Je známý pro svou sladkou, oříškovo – karamelovou chuť s vysokým obsahem bílkovin, vlákniny, minerálů (vápník, hořčík, fosfor, draslík, železo, zinek). Má velmi nízký glykemický index a tak je sladidlo vhodné také pro diabetiky.

 

Dokonce se Mesquite hojně používá jako Bio palivo, tak proč si toto palivo nedopřát také pro svůj organismus :-)

Objednávky v období 23.12.2021 - 2.1.2022 budou postupně vyřizovány od 3.1.2022. Děkujeme

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení