Datlovky®

Webová stránka značky: Datlovky®

Tyčinky z datlí, ovesných vloček bez lepku, proteinu, nepraženého kakaa a jiných surovin dle druhu tyčinek. O dalších příchutích se dočtete, když si naši stránku projdete.
Tyčinky vyrábíme z prvotřídních surovin, z nichž většina je v BIO kvalitě.
Jsou bez přidaného cukru, konzervantů, vhodné jak pro celiaky tak pro vegany. Vyvážená kombinace použitých surovin vás zasytí a dodá energii na spoustu hodin.
Datlovky jsou vyráběny a baleny ručně, díky svému výjimečnému obalu jsou vhodné i jako krásný a zároveň chutný zdravý dárek.

Ruční výroba

Datlové tyčinky vyrábíme bez podílu automatizované výroby. Každá tyčinka prošla našima rukama a žádná není stejná jako ta předešlá.

 

Bez konzervantů a přidaného cukru

Díky vysokému podílu ovoce, které je samo o sobě nositelem cukru, jsou naše datlovky příjemně sladké a nemusíme do nich přidávat žádný cukr navíc. Všude kolem nás se vyskytují potraviny obsahující konzervanty a Éčka. V našich Datlovkách nic z toho nenajdete. Chceme ukázat, že kvalitní a chuťově dobrý výrobek lze vyrábět jinak.

 

Pro každou příležitost

Ať už si naše Datlovky chcete vychutnat sami, koupit je dětem nebo je někomu darovat, určitě zabodujete. V balení se nacházejí hned dvě tyčinky, jednu si můžete sníst hned a druhou nechat na později. Když Datlovky koupíte dětem, tak každému dáte po tyčince a obě budou mít radost. Díky originálnímu obalu své blízké můžete obdarovat našimi tyčinkami.

Žádné produkty značky Datlovky® nebyly nalezeny...
Objednávky v období 23.12.2021 - 2.1.2022 budou postupně vyřizovány od 3.1.2022. Děkujeme