BioPuro

Webová stránka značky: BioPuro

Biopuro se řídí se jednoduchým heslem: CLEAN HOUSE = CLEAN PLANET, které se dá také interpretovat jako „mít doma pořádek neznamená dělat nepořádek venku“. Nastoupit na zelenější cestu je krok k tomu, jak svoji ekologickou stopu eliminovat. 

Značku Biopuro přivedla na svět menší rodinná společnost, která zasvětila vývoji inovativních eco-friendly úklidových prostředků hezkou řádku let. Kromě výrobny vlastní i malou laboratoř, kde od počátku devadesátých let probíhá výzkum. V Biopuru se neinvestuje do masivních reklam, a ačkoliv patří v Itálii mezi zavedené značky eco drogerie prodávajících se v sítích drogerií, marketing a propagace patří mezi okrajové výdaje. Investice směřují zejména do vývoje produktů a  kvalitních surovin. Navíc si můžete být jistí, že se konečně opravdu vyhnete chemii — prací gely neobsahují 
kovy (chrom, nikl, kobalt), syntetické vůně, silikony, PEG, parabeny, petrochemické deriváty, EDTA, fosfáty, GMO (geneticky modifikované organismy), SLES ani SLS.


Biopuro je zkrátka vhodné pro všechny správné eco-spotřebitele.

· ECO ORGANIC — produkty jsou certifikované italskou asociací pro ekologické zemědělství AIAB (mezinárodně uznávaný certifikační orgán, který zaručuje ekologickou kvalitu). Kromě toho, že pochází z ekologického zemědělství, jsou všechny přísady kompletně biologicky odbouratelné.

· VEGAN — přísady obsažené ve složení nebyly testovány na zvířatech. Produkty neobsahují žádné živočišné složky ani GMO (geneticky modifikované organismy).

· DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO — přípravky Biopuro jsou dermatologicky testovány. Test je prováděn laboratorní analýzou schválenou Ministerstvem zdravotnictví a vykonán dermatologem.

· TEST NA NIKL, KOBALT A CHROM — neobsahuje kovy ani prvky, které by mohly způsobit alergie. Voda užitá při výrobě je udržována pod konstantní mikrobiologickou kontrolou, produkty jsou demineralizovány a sterilizovány UV zářením. Přítomnost niklu v produktech Biopuro je 10x nižší než zákonná prahová hodnota stanovená v 0,00001.

· BIOPLASTIC — obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného bioplastu z cukrové třtiny.

Žádné produkty značky BioPuro nebyly nalezeny...
Objednávky v období 23.12.2021 - 2.1.2022 budou postupně vyřizovány od 3.1.2022. Děkujeme