Aztec man s.r.o.

Webová stránka značky: Aztec man s.r.o.

Čokoládovna AZTEC MAN je výrobna a prodejna čokolády umístěná v srdci Ostravy od roku 2017. Veškeré čokolády, pralinky a další čokoládové výrobky vyrábíme přímo z kakaových bobů procesem bean-to-bar, tedy od kakaových bobů až po tabulku čokolády.

# bean to bar  # čokoládovna # srdcovka

Výroba čokolády je práce, která nás baví. Těšíme se na nové kakaové boby a na každou šarži, kterou z nich vyrobíme. Testování v průběhu výroby nám dělá radost. Každý den se Vám snažíme připravit produkty, které Vás potěší na jazyku i u srdce – od toho nejmenšího oříšku po největší tabulky. Našim cílem je rozšířit povědomí o čokoládě jakožto kvalitním a zdravém produktu. Pečlivě vybíráme veškeré suroviny, abychom zajistili, že každý výrobek Vám přinese skutečný požitek a úsměv na Vaši tvář.

# horká čokoláda # přijďte ochutnat

V našem obchůdku můžete vybírat z tmavých tabulkových čokolád, mléčných a bílých. Dále nabízíme z naší čokolády oříškové pasty s obsahem oříšků kolem 70% a obalované oříšky v naší čokoládě. V naší prodejně můžete posedět nad šálkem kvalitní horké čokolády či kávy, nahlédnout přímo do výrobny a ochutnat naše čokolády. S radostí Vás seznámíme s celým procesem produkce a nabídneme Vám ochutnávku kakaových bobů.

# 100 % čokoláda # kvalitní suroviny

Pokud si přejete dopřát sobě, svým známým nebo zákazníkům hodnotný zážitek, rádi Vám pomůžeme vybrat si produkt přesně pro Vás. Máme v nabídce různě procentní tmavé i mléčné čokolády: 100% čokolády – jednosložkové – se skládají pouze z kakaových bobů, bez přidaného kakaového másla či cukru.

# tmavá # mléčná # bílá

Tmavé čokolády jsou dvousložkové – vyrobeny z kakaových bobů a třtinového cukru nebo kokosové cukru nebo panely. Mléčnou čokoládu 45-60% vyrábíme z kakaových bobů, třtinového cukru, kakaového másla a sušeného plnotučného mléka. Bílou vyrábíme z kakaového másla, třtinového cukru, sušeného plnotučného mléka a lusků vanilky. Všechny čokolády mohou obsahovat stopy mléka a skořápkových plodů, ale máme dva temperovací stroje, jeden na tmavou a druhý na mléčnou a bílou čokoládu. Tím omezujeme stopy mléka v tmavé čokoládě.

# bez lepku # bez palmového tuku # bez přidaných aromat

K výrobě čokolád, obalovaných oříšků ani  oříškových krémů nepoužíváme žádné látky určené k aromatizaci, lecitin a jiná aditiva ani živočišné či rostlinné tuky (kromě kakaového másla). Naše výrobky neobsahují palmový olej ani lepek.

Žádné produkty značky Aztec man s.r.o. nebyly nalezeny...
Objednávky v období 23.12.2021 - 2.1.2022 budou postupně vyřizovány od 3.1.2022. Děkujeme