Objednej si nad 2000 kč s DPH, a získáš DÁREK jako bonus = Liquid vitamín B12 s vysokou vstřebatelností ZDARMA.

Rostlinné trhy poprvé v Ostravě 2021

Tak jsme si s Jirkou Špákem v červnu 2021 zavolali, následně se sešli na naší zahrádce v restauraci Black Kale FOOD, a bavili se o tom, jestli nějakou venkovní akci uděláme, nebo ne. Ono, co si budeme povídat, téměř roční útlum provozů a různých akcí může demotivovat kdekoho. Ale Daniel (Black Kale) měl nápad, dostal impulz od Jitřenky (manažerka Kampus Palace), Jirka má zase velké zkušenosti s pořádáním podobných akcí, udělali jsme brainstorming, dali jsme hlavy dohromady, slovo dalo slovo, vymyslel se název a ROSTLINNÉ TRHY na Dvoraně byly na světě ;-) teda...zatím jen na papíře, ale my jsme věděli, že to dopadne.

ROSTLINNÉ TRHY NA DVORANE fotka

A za nás, i když návštěvnost by mohla být větší, to si asi přeje každý pořadatel, nebo prodejce na akci, ale vesměs jsme byli nadmíru spokojení a velmi jsme ocenili, kolik lidí se na trhy zastavilo, poobědvalo, porelaxovalo s přáteli. Dokonce jsme se dostali do hledáčku Moravskoslezského deníku, který nás přišel navštívit.

Článek zde

Skvělé na tom všem je, že se akce vydařila a rozhodli jsme se jít do další akce a to hned v sobotu 11.9.2021, už se na vás moc těšíme.

A co že bylo na červencových trzích nejzajímavější?

mana burger Ostrava

Poprvé v Ostravě jste mohli ochutnat MANA burger, který v Black Kale od té doby mají v nabídce, můžete si koupit i MANA burger přímo mražený u nich v provozovně. S příchodem vás vítala ochutnávka Hummus od I LOVE HUMMUS s čerstvým kváskovým chlebem z Celozrnky. Dále tu byly raw tyčinky a ořechová másla od slečny Katky Jopkové, obchůdek Bez Obalu, Zdravý Mlsoun s dezerty, Matcha Tea s matcha drinky a novinkou Zmrzlina, novinka v regionu Komboocha, stánek s vegan občerstvením, Dřevotéka s ručně vyrobenými produkty, Ochránci zvířat OBRAZZ a stáneček s ZERO Waste. Toto všechno pak zakončoval trh s exotickým ovocem z Afriky Virunga. No rozhodně bylo co jíst, ochutnávat, zkoušet a celkově se bavit.

 

 

 

Objednávky v období 23.12.2021 - 2.1.2022 budou postupně vyřizovány od 3.1.2022. Děkujeme

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení