Objednej si nad 2000 kč s DPH, a získáš DÁREK jako bonus = Liquid vitamín B12 s vysokou vstřebatelností ZDARMA.

Restart v akci:„Skvělá pleť a ke všemu mám dole 2kg !"

Nedávno jsme dostali naprosto fantastickou referenci od naší “restartérky“ Janči, která svůj 3 denní program nejen ve stručnosti shrnula, ale udělala i menší fotodokumentaci. S celým příběhem se vám velmi rádi pochlubíme v tomto článku :-)

A abychom o naší klientce trochu více prozradili, tak Jana je kromě milovnice čerstvých šťáv také vášnivou zahradnicí. V Rohově u Opavy má jednu z nejlepších malinových zahrad, kterou u nás naleznete, jak sama řekla: „na naše maliny si ke mně jezdí i lidé z Čech ! “ – to mluví za vše :-) Odkaz na její farmu ZDE - Čerstvé domácí maliny zahrada Rohov

Restart Program v akci to je půst na BIO ovocných a zeleninových šťávách lisovaných za studena

 

Restart Program v akci to je půst na BIO ovocných a zeleninových šťávách lisovaných za studena

 

3 denní program Restart,který jsem absolvovala byl velice chutný. Tolik energie a elánu, co člověk pak cítí, wow, nemám slov. Oravdu to stojí zato a to ! A jejich ořechové mléko, panejo, já už ani jiné pít asi nedokážu :-)

 

Restart Program v akci to je půst na BIO ovocných a zeleninových šťávách lisovaných za studena

 

Ve shrnutí - 3 dny jen džusy, pro mě snadná očista a vůbec jsem neměla hlad ! Výsledkem je skvělá pleť a ke všemu mám dole 2kg, juchůůů haha :-)

Tým Black Kale Andrea Bitomská a Daniel Škubal doručí čerstvé BIO ovocné a zeleninové šťávy lisované za studena až k vám domů

 

Tento mladý pár z Hněvošic, ale inspirovaný Kanadou, založil firmu na podle mě nejkvalitnější lisované džusy u nás, jsou naprosto nomba i designově potěší :-) a s donáškou až domů !

 

Celý tým Black Kale děkuje, takové reakce nás prostě baví ! :-)

Objednávky v období 23.12.2021 - 2.1.2022 budou postupně vyřizovány od 3.1.2022. Děkujeme

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení