Objednej si nad 2000 kč s DPH, a získáš DÁREK jako bonus = Liquid vitamín B12 s vysokou vstřebatelností ZDARMA.

Raw dorty pro dobročinný ples

Život některým lidem připravil skutečně nelehký osud a je na nás, abychom jim pomohli.  Členové zájmového spolku BAJKERS MF HNĚVOŠICE se rozhodli podat pomocnou ruku Lucii Stříbné z Hněvošic, která od narození trpí dětskou mozkovou obrnou. Organizujeme pro ni jiţ počtvrté dobročinný ples, z jehož výtěžku ji podpoříme. Lucka neustále potřebuje finanční podporu, aby mohla absolvovat všechny léčebné procedury, které velmi pomáhají jejímu zdravotnímu stavu. 

Proto se také tým Black Kale rozhodl pomoci a přispět prostřednictvím poukazů na raw dorty do tomboly.

Zde si můžete přečíst celý příběh:

Dobrý den, jmenuji se Aleš Stříbný.

Dovoluji si Vás požádat o pomoc pro moji čtrnáctiletou dceru Lucinku. Lucinka přišla na svět v sedmém měsíci a hned po porodu jí nastaly vážné zdravotní komplikace. Po vyšetření u neurologa nám bylo sděleno, že Lucinka má poškozený mozek – dětskou mozkovou obrnu a další postižení.

Rozhodli jsme se s manželkou bojovat. Bohužel, když měla Lucie 10 let, zemřela jí maminka a mně manželka na pneumokokovou meningitidu. Zůstal jsem s Lucií sám a taky jsem musel začít sám bojovat. Je třeba denní rehabilitace, jezdíme na hipoterapii, plavat do bazénu, Lucinka jezdí na kole – Lopedu. Veškerý volný čas se snažíme zaměřit na zlepšení pohybu. Při těchto léčebných terapií se Lucinka stále zlepšuje. Je schopná komunikovat, navázat kontakt, umí s pomocí či podporou vstát, pomalu zvládá běžnou denní činnost. Co se týče chůze, je stále na vozíčku, ale dokáže se také pohybovat pomocí chodítka a jde jí to stále lépe. Rehabilitací a péčí jsem dosáhl toho, že Lucinka navštěvuje Základní školu pro tělesně postižené, v Opavě. Celou dobu se snažím veškeré finance investovat do zlepšení zdravotního stavu Lucinky, ale bohužel to finančně nezvládnu sám, proto jsem se rozhodl požádat Vás o pomoc, za kterou předem děkuji.

S pozdravem Stříbný Aleš - tatínek 

Objednávky v období 23.12.2021 - 2.1.2022 budou postupně vyřizovány od 3.1.2022. Děkujeme

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení