Co umí Bio šťáva ZELENÁ REVOLUCE

Zažijte zelenou revoluci !

Mnohdy máme problém sníst i trochu zeleniny přes den. Naše Bio šťáva Zelená Revoluce vám dopřeje ten komfort, že svou denní dávku můžete i vypít. Šťáva obsahuje až 1,5 kg čisté zeleniny, která byla ekologicky vypěstována = bez pesticidů a škodlivých lástek, je naprosto fantastická.

Co umí Zelená Revoluce?

V tomto nápoji budete těžko hledat jakékoli ovoce. Kromě špetky citronu se jedná o čistý mix té nejlepší zeleniny, po kterém vaše tělo vždy toužilo. Kombinace této šťávy byla pečlivě navržena jako odpolední, či večerní hlavní chod. Vaše tělo se potřebuje uvolnit a pro zbytek dne a večera už pouze čerpat tyto nesmírně výživné nutriční hodnoty. Jestli chcete pro své tělo opravdu udělat to nejlepší, Zelená revoluce je šťáva pro vás.

Zdroj vitamínu A, K, B6, C, draslíku, kyseliny listové, vápníku, manganu, molybdenu, tryptofanu a mědi.

Složení: řapíkatý celer, salát, kapusta, okurka, fenykl, citron, petržel

Tato fantastická směs zeleniny bude přínosem nejen pro vaše trávení, ale pomůže také chránit buňky před poškozením a pečovat o vaše kosti – obsahuje totiž základní složku kolagenu. Navíc šťáva obsahuje také vitamín C, který dokáže vázat kolagen, Dalším efektem může být hladší pleť a zdravější pokožka.

 

Tak co, taky máte chuť? Stačí objednat -> ZDE 

Tento skvělý nápoj najdete například v naše Programu RESTART -> Juice Restart Programu !

Objednávky v období 23.12.2021 - 2.1.2022 budou postupně vyřizovány od 3.1.2022. Děkujeme