Objednej si nad 2000 kč s DPH, a získáš DÁREK jako bonus = Liquid vitamín B12 s vysokou vstřebatelností ZDARMA.

Chia semínka a bylinný čaj JÁTRA – KŮŽE – DETOX

Chia semínka a speciální bylinný čaj JÁTRA - KŮŽE - DETOX

Pro měsíc březen a duben 2016 jsme se rozhodli naše Bio šťávy v Programu Restart pro vás obohatit znovu něčím unikátním. Všichni, kteří si objednají Program Restart nejen pro jarní detoxikaci organismu v měsíci březen a duben získají k balíčku porci chia semínek a k 3 nebo 5 dennímu Programu také detoxikační čaj JÁTRA – KŮŽE – DETOX ! Játra sehrávají významnou roli při detoxikaci organismu, rozhodli jsme se v kombinaci se šťávovým RESTARTEM tyto dva orgány podpořit. A proč jsme to udělali?

 

CHIA SEMÍNKA V KOMBINACI S BIO OVOCNOU A ZELENINOVOU ŠŤÁVOU

Chia semínka (šalvěj hispánská) jsou označovány také jako "jídlo aztéckých běžců a válečníků". Pro dodání energie jim stačila jedna hrst semínek na celý den. Jsou zdrojem minerálů, bílkovin, vlákniny a omega 3 mastných kyselin (MK). Studie ukázaly, že semena obsahují 5 x více vápníku než mléko10 x více omega 3 MK než losos a 13 x více vlákniny než celozrnné pečivo.

Mají vynikající hydrofilní vlastnosti, tj. vysokou schopnost vázat na sebe vodu - 1 díl semínek dokáže zvětšit svůj objem až 12x, čímž pomáhají tělu zajistit vyšší hydrataci (zevnitř) - velmi důležité při jakékoliv zvýšené fyzické i psychické námaze, navozují pocit sytosti a pomáhání k pravidelnému vyprazdňování Tyto hydrofilní vlastnosti semínek lze zaznamenat již po několika minutách, kdy jsou smíchána s rostlinným mlékem, ovocnou nebo zeleninovou šťávou. Začnou k sobě přitahovat tekutinu, tím se okolo každého semínka vytvoří jemná gelová vrstva, až je vytvořen kompaktní a lehký gel, který má schopnost absorbovat toxiny a odvání je z těla ven. Tím je podpořena detoxikace organismu a zvyšujete příjem nutričních živit!

“Kombinací čerstvé šťávy a chia semínek stvoříte doslova SUPERDRINK !“

BYLINNÝ ČAJ JÁTRA – KŮŽE – DETOX V KOMBINACI S BIO ŠŤÁVAMI

Od února do května jsou právě játra na vrcholu své aktivity, tak proč jim neposkytnout něco, co ještě umocní jejich aktivitu během Programu Restart.

Více info o tomto čaji najdete -> ZDE

Objednávky v období 23.12.2021 - 2.1.2022 budou postupně vyřizovány od 3.1.2022. Děkujeme

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení