Objednej si nad 2000 kč s DPH, a získáš DÁREK jako bonus = Liquid vitamín B12 s vysokou vstřebatelností ZDARMA.

Aliance výživových poradců hodnotila Balíček RESTART !

Aliance výživových poradců hodnotila Balíček RESTART !

= šťávy vám prodlouží život :-)

.

Když jsme na akci FOOD 21 slyšeli fantastické a nadčasové názory na výživu, pana Ing. Ivana Macha a Jána Staše, rozhodli jsme se s nimi spojit a nechat naše šťávy a očistné programy prověřit. Podrobili jsme je proto dosavadní asi nejtěžší zkoušce, když jsme je zaslali přímo do Aliance výživových poradců v ČR (AVP ČR). Jak se k tomu postavili experti a znalci na slovo vzatí?

 .

.

Bc. Ján Staš to hodnotil následovně:

 Dr. Howell, průkopník v enzymech a enzymoterapii, tvrdí, že délka života je nepřímo úměrná délce vyčerpání enzymového potenciálu organizmu. (kniha Enzymová výživa, pozn. Black Kale)

Když vycházím z předpokladu, že příjmem živých enzymů v naší stravě šetříme vlastní enzymatickou výbavu, resp. ji zvyšujeme, což může z dlouhodobého hlediska fungovat jako prevence mnoha onemocnění. Těch jsou vaše šťávy plné = "šťávy vám v podstatě prodlouží život (pozn. Black Kale)"

Díky svému původu (BIO), šetrnému způsobu úpravy a přípravy (raw, tedy i odšťavňování při nízkých teplotách, které chrání před případnou oxidací přítomných vitamínů, minerálů, enzymů, fotochemikálií, atd.) a naprosté čerstvosti při konzumaci (bez konzervantů, stabilizačních látek).

 .

Zcela jistě lze program a jednotlivé šťávy tak doporučovat nejen v rámci detoxikačních programů, ale také k doplnění „běžného“ jídelníčku, k pravidelné či střídavé konzumaci.“

 .

Z hlediska:

a) zdravotně-preventivního:

Doplnění stravy o živé enzymy, antioxidanty, některé vitamíny a minerály a další látky rostlinného původu (fotochemikálie); dále z hlediska manažmentu soli, lepku ale i cukru v „běžném“ jídelníčku

 

b) zařazení do tzv. sportovní výživy:

Šťávy s vyšším podílem zeleninové složky a tedy i nižším GI jako vhodné před-tréninkové tekuté jídlo, resp. snídaně v případě dopoledního tréninku, čímž se zachová stabilní hladina cukru v krvi a mírný hlad podpoří fungování tzv. „tukového metabolismu“, tedy tvorbu a využití energie z tuků. Naopak, šťávy s vyšším podílem ovocné složky a vyšším obsahem jednoduchých cukrů můžou v případě náročného sportovního výkonu přispět k rychlejšímu doplnění glykogenových zásob a rychlejší regeneraci obecně.

c) zařazení do tzv. dětské výživy:

Zcela jistě k doplnění pitného režimu či jako zdravá svačina.

 

.

ZÁVĚREM

V čem spočívá (podle nás – Ján Staš, Ivan Mach; AVP) největší „přidaná hodnota“ výrobku z hlediska požadavků/očekávání spotřebitelů?

  • Skvělá chuť
  • Šťávy ve svém plném obsahu dobře zasytí, zejména díky obsahu přítomných živin, na které jsou mozková centra sytosti také velice citlivá.
  • Obsah živých enzymů, vitamínů, minerálů a dalších látek díky ekologickému pěstování a šetrné přípravě šťáv
  • Pohodlné a expresní dodání čerstvých šťáv každý den až domů hodnotím velice pozitivně, větně chladícího termoboxu, který udržuje šťávy čerstvé a v „kondici“. Zrovna tak balení veškerých šťáv v skleněných lahvích, které opět přispívají k jejich maximální „čistotě“ a čerstvosti.
  • Po senzorické stránce jsou šťávy bez jakýchkoliv povlaků či usazenin
  • Edukace zákazníků o využití, důvodech a přínosech půstového a detoxikačního programu či zařazením šťáv do běžného jídelníčku
  • Všeobecně jsou všechny šťávy chuťově velmi atraktivní. Některé, zejména „Stimul“ a „Lahoda“, mají vzhledem k vysokému obsahu ovocné složky výrazně sladší a koncentrovanou chuť, čímž vzniká prostor pro jejich případné naředění vodou a rozdělení do 2 porcí, či konzumaci během delší časové periody.

 

Jinak šťávám chuťově nelze absolutně nic vytknout. Chuť je přirozená a svěží, lepší konzument může rozlišit jednotlivé komponenty, které jsou, spolu s dalším kořením, výborně zkombinovány. Rovněž tak u jemných šťáv s přídavkem rostlinného mléka.

 .

Bc. Ján Staš
Aliance výživových poradců
V Praze, 4. 11. 2016 

Aktivní konzultant pro optimalizaci životosprávy včetně sportovního výkonu, zejména u atletů silově-vytrvalostního charakteru. Svoji profesní cestu započal absolvováním kurzu Nutris, kde od roku 2013 působí jako odborný garant pro vědeckou činnost a lektor. Současně s tím působí jako tajemník Aliance výživových poradců ČR a ve firmě Wellfi s.r.o. při podpoře prodeje a vývoji nové řady doplňků stravy.

.

PODZIMNÍ RESTART A OČISTNÉ PROGRAMY - ZDE

 

Další akce FOOD 21 se uskuteční 27.11.2016, bohužel tentokrát bez naší účasti - http://www.food21.cz/

Objednávky v období 23.12.2021 - 2.1.2022 budou postupně vyřizovány od 3.1.2022. Děkujeme

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení