Přihlášení
V případě, že ještě nemáte účet, registrujte se!
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Vanilková Terapie

Vlastnosti:
neobsahuje laktózu a kasein, vhodné pro sport, bohatý zdroj vápníku , zlepšuje náladu, zdroj rostlinného proteinu, bez paskalizace a pasterizace, bohatý na zdravé tuky
Objem:
250 ml
Trvanlivost:
72 hodin od vyrobení
69 Kč
bez DPH: 60 Kč

Tento nápoj je dobré mít po ruce kdykoli, pokud vám někdo zkazí den. Je to takový malý terapeut v láhvi, proč? Kešu ořechy jsou považovány za přírodní lék proti depresi a výkyvům nálad. Jsou velmi bohaté na aminokyselinu tryptofan, která reguluje naše nálady a může významně snížit hladinu stresu a na druhou stranu podpořit klidný spánek. A protože my milujeme krémovou chuť těchto vylisovaných oříšků, v jedné láhvi jich najdete opravdu mnoho. V kombinaci s datlemi, vanilkou a himálajskou solí – chuťová EXPLOZE!

Benefity: Kešu patří, mezi nejzdravější potraviny na světě. Obsahují mnoho bílkovin, antioxidantů a pomáhají trávení. Jen dvě hrsti kešu cca 50g obsahují až 2.000 mg tryptofanu, u kterého jsou potvrzené stejné účinky jako u antidepresiv. Toto rostlinné mléko navíc neobsahuje pro člověka těžko stravitelný kasein a laktózu!

Používáme kvalitní BIO potraviny
Milujeme svou práci
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy

Složení Vanilková Terapie

Aktivované kešu ořechy (* alergen)

Jsou obrovským zdrojem železa a bílkovin. Kešu patří, mezi nejzdravější potraviny na světě. Obsahují mnoho bílkovin, železa, antioxidantů a navíc pomáhají trávení. Jen dvě hrsti kešu cca 50g obsahují až 2.000 mg tryptofanu, u kterého jsou potvrzené stejné účinky jako u antidepresiv.

Datle

Jsou ideálním přírodním sladidlem a mohou být použity ve všech receptech. Díky vysokému obsahu přírodního cukru, patří mezi plody nejbohatší na energii a jsou často doporučovány jako svačina před, během, nebo po cvičení pro jejich rychlou vstřebatelnost. Kromě toho datle podporují kvalitní spánek, protože obsahují aminokyseliny tryptofan, který podporuje tvorbu spánkového hormonu melatoninu.

Himalájská sůl

Himalájská sůl obsahuje 84 přírodních složek a minerálů, a to včetně hořčíku, draslíku, vápníku, sodík, fosforu a železa. Neobsahuje žádné chemikálie ani aditiva, protože jde o přirozeně se vyskytující substanci. Tato surovina reguluje krevní tlak, vyživuje ledviny a žlučník, vyrovnává pH v těle, pomáhá s regulací cukru v krvi, podporuje zdravý spánek a oddaluje příznaky stárnutí.

Filtrovaná voda

Lidské tělo je složeno téměř z 80% z vody a proto je velmi důležité doplňovat nejen tekutiny, ale zaměřit se také na to, jakou vodu pijeme. Filtrovaná voda je tlačena přes filtraci a tím je zbavena spousty jedovatých látek, které jsou běžně obsaženy ve vodovodu. Mezi tyto škodliviny patří např. olovo, měď, dusičnany, pesticidy, chlór, arzen, azbest apod. Voda získávaná pomocí filtrace má unikátní míru čistoty a zabraňuje nevhodných látkám vstoupit do našeho těla.

Vanilka

Proč si vybrat nás?
Používáme kvalitní BIO potraviny
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Milujeme svou práci
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy
Kontakt
+420 778 713 668

Black Kale s.r.o.
Za Humny 227
Hněvošice, 747 35