Přihlášení
V případě, že ještě nemáte účet, registrujte se!
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Proč u nás?

Používáme kvalitní BIO potraviny
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Milujeme svou práci
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy


Pod pojmem udržitelnost si představujeme udržitelné životní prostředí, lidské a ekonomické zdroje. Našim cílem je budovat udržitelné systémy tak, abychom maximálně zachovali výše uvedené zdroje a podporovali rovnováhu mezi nimi, protože v případě jejich zanedbání můžeme selhat nejen jako firma, ale i jako společnost.

green-recycling-icon

 

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

NAŠE INGREDIENCE & KVALITA

V prvním případě se v rámci udržitelnosti životního prostředí zaměřujeme na kvalitu našich výrobků. Kvalita u nás hraje klíčovou roli, a proto v případě produkce BIO ovocných a zeleninových organických nápojů z řady Virgin Cold Pressed Juice klademe důraz na to, aby všechny BIO suroviny pro výrobu pocházely od certifikovaných BIO farmářů a nebyly geneticky modifikované. Interní proces při výběru dodavatele je tedy nesmírně důležitý. Tímto nejen podporujeme samotné BIO výrobce a farmáře, ale můžeme také nabízet výrobky nejvyšší kvality, které mají pozitivní vliv na naše zdraví a životní prostředí.

UCHOVÁVÁNÍ

V druhé řadě dbáme na to, aby naše výrobky byly uchovávány v nejlepších podmínkách, proto jsou naše organické BIO nápoje distribuovány ve skleněných láhvích, protože sklo je symbolem produktu nejvyšší kvality. Sklo je maximálně bezpečné, protože je vyrobeno z přírodních látek, tudíž nevylučuje žádné škodlivé látky. Naopak zabraňuje pronikání škodlivin z okolí do obsahu. Na rozdíl od plastových láhví je vysoce odolné proti teplotním změnám a uchovává základní parametry nápoje jako je chuť, vůně a vitamíny. Skleněné láhve vám zaručují kvalitu uchovávání nápoje, zdravotní nezávadnost a šetrnost k životnímu prostředí. Naše tři důvody pro skleněnou láhev se dají shrnout do tří slov: zdraví, chuť a udržitelnost. Náš dodavatel skleněných láhví je členem komunity Friends of Glass.

RECYKLACE

Protože si plně uvědomujeme spoluzodpovědnost za okolní prostředí, tak se nezapomínáme účastnit systému třídění a recyklace obalových odpadů. Význam recyklace je důležitý z hlediska ekologického, energetického i technického. V případě skleněných láhví pomáháme snižovat výrobní náklady na další láhev, šetříme neobnovitelné přírodní zdroje (písek, dolomit, vápenec, živec, atd.), což také znamená méně zásahů do přírody, snižujeme emise CO2 a v neposlední řadě nevyvoláváme potřebu nových skládek.

HODNOTY

KVALITA (BIO a NON-GMO)

Vyrábět vysoce kvalitní produkty rostlinného původu z BIO a geneticky nemodifikovaných surovin a tím pomoci lidem k zdravějšímu životnímu stylu.

PRÁCE S VÁŠNÍ

Pracovat s vášní a ke všem našim zaměstnancům, partnerům a zákazníkům přistupovat s nadstandardní péčí a úctou.

SLUŽBY S OHLEDEM NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Poskytovat vysoce kvalitní služby, a to vše s ohledem na zachování životního prostředí pro nás a budoucí generace.

JÍT PŘÍKLADEM

Sdílet a šířit naši vizi, jít příkladem, být inspirativní a pomáhat lidem k zdravějšímu životnímu stylu.

CHTÍT NĚCO VÍC…

Nastavit si cíle, být proaktivní, pracovat s vášní, spolupracovat v týmu, být čestný, respektovat ostatní a vždy udělat něco víc, ať už v osobním nebo profesním životě…

.

 

Proč si vybrat nás?
Používáme kvalitní BIO potraviny
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Milujeme svou práci
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy
Kontakt
+420 778 713 668

Black Kale s.r.o.
Za Humny 227
Hněvošice, 747 35