Objednej si nad 2000 kč s DPH, a získáš DÁREK jako bonus =  Kešu Oříšky přímo z Balijské farmy ZDARMA.

Dárek vám tam automaticky přihodí naše kolegyně ze skladu ;)

Stálá nabídka

Vítejte v Black Kale FOOD, v místě, kde vám jídlo prostředí dodá energii. Jsme bezmasé FRESH bistro & cafe s výběrovou kávou, raw / vegan cukrárnou, výrobnou a premiovou prodejnou zdravé výživy. 

Chceme vám přinést chuťový zážitek z jídel a nápojů, které vynikají čerstvostí, kvalitou a hlavně přípravou výhradně z rostlinných ingrediencí.  Pro dodržení kvality je pro nás důležité si téměř vše připravovat sami, od vlastní raw čokolády, přes směsi na latté, slané dipy do jídel, bezlepkové směsi na lívance až po domácí hranolky a housky do burgerů. Našim cílem je vás také inspirovat k zdravějšímu a udržitelnějšímu životnímu stylu, informovat o benefitech a přesvědčit, že rostlinná jídla, superpotraviny a doplňky mohou být nejen zdraví prospěšné, ale i chutné a hravé.

Naši kuchyň vedeme ve stylu HEALTHY ENERGY KITCHEN, což je rozmanitá sekce jídel ve stylu BOWL a čerstvých burgerů. Jídla jsou tak pořádně FRESH, naše ENERGY bowls jsou bohaté, plné marinované nebo fresh zeleniny, hummusu, avokáda, luštěnin nebo asijských chutí.

Nově jsme zařadili v našem VEGAN / VEGGIE bistru také vejce z lokální farmy Valcha nebo kozí sýry z blízké farmy z Krmelína.

Věříme, že si každý vybere a bude u nás spokojený. Těšíme se na návštěvu ! :-)

stálá vegan nabídka Ostrava 2 fotka

 

STÁLÁ NABÍDKA ZDE:

 

 

 

 

 

Objednávky v období 23.12.2021 - 2.1.2022 budou postupně vyřizovány od 3.1.2022. Děkujeme