Přihlášení
V případě, že ještě nemáte účet, registrujte se!
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Proč u nás?

Používáme kvalitní BIO potraviny
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Milujeme svou práci
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy


Sibiřský ananas - Podzimní bobule plné vitamínů

je plodina, kterou běžně nalezneme u nás v Česku. Asi si teď říkáte, vždyť ananas u nás neroste a už vůbec ne na Sibiři!? Vzhledem k tomu, že tato léčivá rostlina byla kvůli širokému využití a nepřekonatelným účinkům používána v tibetské, mongolské a indické medicíně, ale také na Sibiři, byla místními obyvateli nazývána „sibiřský ananas“. I proto jsme se rozhodli touto plodinu zařadit, jako součást speciální směsi zvané Antioxidant Gel - k dostání ZDE.

U nás je známa pod názvem Rakytník řešetlákový. Tato podzimní bobule plná vitamínů je jednou z nejstarších léčivých rostlin, používanou k léčbě různých neduhů. Z rakytníku lze na rozdíl od jiných rostlin využit všechny jeho části, tj. kořen, kůru, listy, květy, plody a semena. Moderní medicína považuje za nejdůležitější plody – oranžové peckovice, které sbíráme na podzim a hned zpracujeme nebo sušíme.

Rakytník měl nezastupitelné místo již ve starém Řecku a Římě. Je prokázáno, že vojáci Alexandra Makedonského používali rakytník k obnovení svých sil. 

Plody jsou výjimečné obsahem široké škály biologicky aktivních látek a patří k nejbohatším zdrojům vitaminu C a bioflavonoidů, které zvyšují účinek a využití vitaminu C. Dále obsahují vitamíny skupiny B, vitaminy A, D a K, jsou zdrojem hořčíku, železa, manganu, síry, boru, mědi a molybdenu. Právě díky těmto látkám významně podporují imunitní systém, a zvyšují odolnost proti infekcím a nemocem.

Nelze opomenout ani jejich detoxikační účinnost. Játra jsou hlavním orgánem pro detoxikaci a rakytník pomáhá regenerovat jejich funkci a zbavuje organismus škodlivých látek.

Rakytník - Podzimní bobule plné vitamínů 

  • má širokou škálu biologicky aktivních látek
  • je nejbohatším zdrojem vitaminu C
  • obsahuje bioflavonoidy, které zvyšují účinek a využití vitaminu C
  • podporuje imunitu
  • má detoxikační účinky
  • je silným antioxidantem
  • příznivě působí na řadu kožních alergií
  • má dobré účinky na trávicí systém
  • působí příznivě na dýchací cesty
  • je protizánětlivý
Proč si vybrat nás?
Používáme kvalitní BIO potraviny
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Milujeme svou práci
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy
Kontakt
+420 778 713 668

Black Kale s.r.o.
Za Humny 227
Hněvošice, 747 35