Přihlášení
V případě, že ještě nemáte účet, registrujte se!
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Regenerace

Vlastnosti:
neobsahuje laktózu a kasein, vhodné pro sport, bohatý zdroj vápníku , udržuje zdravou hladinu cholesterolu, zdroj rostlinného proteinu, bohatý na vitamíny a minerály, bez paskalizace a pasterizace, bohatý na zdravé tuky
Objem:
250 ml
Trvanlivost:
72 hodin od vyrobení
69 Kč
bez DPH: 60 Kč

Nápojem Regenerace jsme se chtěli, co se po chuti týče nejvíce přiblížit klasickému mléku. Toto neutrální rostlinné mléko je bohaté ořechové skoro až krémové chuti. Lze ho zařadit téměř do každé části dne. Obsahuje opravdu velké množství mandlí a sezamu, což dodá vašemu tělu dostatečný obsahu bílkovin. V noci bude tak vaše tělo krásně regenerovat po náročném dni, zatím co vy budete v klidu spát.

Pitím Regenerace zlepšíte zdraví srdce, kostí, doplníte minerály a omega kyseliny. Jelikož je toto rostlinné mléko vyrobeno z ořechů a semínek, tak neobsahuje pro člověka těžko stravitelný kasein a laktózu !

Bohatý na vitamín A, kalcium a železo.

Používáme kvalitní BIO potraviny
Milujeme svou práci
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy

Složení Regenerace

Mandle (aktivované) (* alergen)

Jsou bohatým přírodním zdrojem bílkovin, tuků, vitaminů a minerálů. Významný je obsah vitaminu B1, který se podílí na látkové výměně, stabilizuje chuť na sladké, má příznivý vliv na nervový systém a duševní výkon. Obsahují vitamin E, který působí jako antioxidant, vysoké množství draslíku, hořčíku a vápníku prospívá mozku, hořčík potřebujeme pro krásné a lesklé vlasy a železo podporuje krvetvorbu. Zkrátka mandle jsou optimální výživou během rekonvalescence po nemocech a úrazech, zvyšují vitalitu aktivních lidí a zlepšují výkonnost unavených, stejně jako povzbuzují sexuální energii.

Skořice

Skořice-kůra tropických stromů se jako léčivo a aromatická přísada používala již ve starém Egyptě. Má výrazné baktericidní účinky, brání rozvoji houbových chorob a kvasinkových infekci. Doporučuje se také diabetikům, neboť má pozitivní vliv na hladinu krevního cukru. Také povzbuzuje tzv. hormon štěstí. Skořice nápoj nejen jemné ochutí, ale také vás příjemně naladí. Za nejkvalitnější skořici je považována ceylonská, která pochází ze Srí Lanky a tu také používáme.

Sezam (* alergen)

Obsahuje několikrát více vápníku než mléko a proto pomáhá při bolestech s páteří. Díky vysokému obsahu železa se doporučují proti chudokrevnosti, jsou vhodnou potravinou pro sportovce, studenty, těhotné a kojící ženy. Olej obsažen v sezamovém semínku obsahuje množství lecitinu, který posiluje paměť, působí antidepresivně, snižuje hladinu cholesterolu a má uklidňující účinky.

Datle

Jsou ideálním přírodním sladidlem a mohou být použity ve všech receptech. Díky vysokému obsahu přírodního cukru, patří mezi plody nejbohatší na energii a jsou často doporučovány jako svačina před, během, nebo po cvičení pro jejich rychlou vstřebatelnost. Kromě toho datle podporují kvalitní spánek, protože obsahují aminokyseliny tryptofan, který podporuje tvorbu spánkového hormonu melatoninu.

Filtrovaná voda

Lidské tělo je složeno téměř z 80% z vody a proto je velmi důležité doplňovat nejen tekutiny, ale zaměřit se také na to, jakou vodu pijeme. Filtrovaná voda je tlačena přes filtraci a tím je zbavena spousty jedovatých látek, které jsou běžně obsaženy ve vodovodu. Mezi tyto škodliviny patří např. olovo, měď, dusičnany, pesticidy, chlór, arzen, azbest apod. Voda získávaná pomocí filtrace má unikátní míru čistoty a zabraňuje nevhodných látkám vstoupit do našeho těla.

Proč si vybrat nás?
Používáme kvalitní BIO potraviny
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Milujeme svou práci
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy
Kontakt
+420 778 713 668

Black Kale s.r.o.
Za Humny 227
Hněvošice, 747 35