Přihlášení
V případě, že ještě nemáte účet, registrujte se!
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Raw kávová zrna (1 ks)

Vlastnosti:
neobsahuje laktózu a kasein, povzbudí a zvýší energii, bez lepku, vegan, slazeno přírodním cukrem
Hmotnost:
15 g
Trvanlivost:
7 dní
17 Kč
bez DPH: 15 Kč

Každý asi někdy dostal kávové zrníčko ve formě mini zákusečku ke kávě, my jsme se ho ale rozhodli vytunit do trochu většího formátu a vytvořili jsme tak další, velmi oblíbený mini dezert. Kombinace arašídového másla a kakaa, to vše doslazené sirupem z agáve dělá z této drobnosti opravdovou pochoutku, navíc lehce povzbuzující, protože do něj přidáváme naši výběrovou kávu Black Palace, kterou můžete ochutnat přímo v naší restauraci Black Kale Bar.

Minimální množství 8 ks.

Používáme kvalitní BIO potraviny
Milujeme svou práci
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy

Složení Raw kávová zrna (1 ks)

Kokosový olej

Obsahuje MCT, což vašemu tělu zvýší bazální metabolismus, který je důležití pro přirozené využití tuku na energii. Zároveň kokos zásobí tělo rychlým zdrojem energie, kterou budete pozvolně využívat. Konzumací kokosu a kokosového oleje doslova pomůžete vašemu tělu spalovat tuky !

Nepražený kakaový prášek

Nepražené kakao je bohaté na množství základních minerálů a hořčíku, který buduje silné kosti a pomáhá regulovat srdeční tep a krevní tlak. Raw kakaový prášek obsahuje mnoho přírodních složek jako je serotonin (proti stresu), triptophan (proti depresi), anandamid (známý jako "chemikálie štěstí") a dopamin. Kakaové boby také obsahují kyselinu olejovou a jednoduché nenasycené tuky, které jsou prospěšné pro zdravé srdce a způsobují zvýšení hladiny "dobrého" HDL cholesterolu.

Raw divoké agáve - sirup

Sirup z agáve je přírodní sladidlo, jedná se o sladkou šťávu z kaktusu, která vytéká z listů po naříznutí. Je velmi populární jako alternativní sladidlo v raw a vegan kuchyni. Má velmi specifickou chuť a výraznou sladivost s velkým obsahem fruktózy a nízkým glykemickým indexem.

Arašídy (* alergen)

Výběrová káva Black Palace

Proč si vybrat nás?
Používáme kvalitní BIO potraviny
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Milujeme svou práci
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy
Kontakt
+420 778 713 668

Black Kale s.r.o.
Za Humny 227
Hněvošice, 747 35