Přihlášení
V případě, že ještě nemáte účet, registrujte se!
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Raw Bio Kokosová voda COLD PRESSED

Vlastnosti:
vhodné pro děti, detoxikace a očista organismu, hydratuje tělo, protizánětlivý, vhodné pro sport, zdroj rostlinného proteinu, raw, Bio produkt
Objem:
235 ml
Trvanlivost:
60 dní

Restart programu vám dodá energie, podpoří odplavování toxinů z těla ven a navíc zpříjemní chutě mezi šťávami !

Nedozrálé plody poskytují kokosovou vodu, což je úplně něco jiného, než kokosové mléko. Kokosová voda v raw a bio kvalitě – cold pressed pochází až z Thajska, kde jsou kokosy nejsladší a dle našeho názoru nejkvalitnější a nejchutnější ! Obsahuje proteiny, karbohydráty, nasycené tuky, minerály a spoustu vitamínů = komplex pro náš organismus.

Najdete v ní spoustu vápníku, křemíku, fosforu, hořčíku, chlóru, draslíku, síry, vitamínu B1, B2, B6, B3 a C. Naprosto bomba v obsahu živých enzymů s vysokými alkalizujícími účinky. Je doporučována také diabetikům a sportovcům, protože má málo kalorií a vysoký hydratační účinek.

Kokosová voda – neboli nápoj bohů – se obsahem látek v některých případech vyrovná mateřskému mléku a je vhodná dokonce i pro krmení maminek.

Funguje jako lék při zažívacích problémech, kolikách a střevních onemocněních. Obecně ji můžeme nazvat, jako domácí medicínu na všechny nemoci močového měchýře a současně jediným izotonickým nápojem.

Výživově i chuťově špičková kokosová voda - poměrně sladká - díky nanofiltraci a paskalizaci vydrží až 2 měsíce - v plastové lahvičce bez BPA

Používáme kvalitní BIO potraviny
Milujeme svou práci
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy

Složení Raw Bio Kokosová voda COLD PRESSED

Raw Bio Kokosová voda COLD PRESSED

Nedozrálé plody poskytují kokosovou vodu, což je úplně něco jiného, než kokosové mléko. Kokosová voda v raw a bio kvalitě – cold pressed pochází až z Thajska, kde jsou kokosy nejsladší a dle našeho názoru nejkvalitnější a nejchutnější ! Obsahuje proteiny, karbohydráty, nasycené tuky, minerály a spoustu vitamínů = komplex pro náš organismus.

Proč si vybrat nás?
Používáme kvalitní BIO potraviny
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Milujeme svou práci
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy
Kontakt
+420 778 713 668

Black Kale s.r.o.
Za Humny 227
Hněvošice, 747 35