POZOR DÁREK ZDARMA

Objednej si nad 2000 kč s DPH, a získáš DÁREK jako bonus =  Kešu Oříšky přímo z Balijské farmy ZDARMA.

Dárek vám tam automaticky přihodí naše kolegyně ze skladu ;)

O nás + současnost

BLACK KALE - PRO LEPŠÍ ŽIVOT, CHUŤ, ZDRAVÍ A PLANETU

HP baner naše mise

Vyrábíme a prodáváme premiové veganské produkty, doplňky stravy, moderní technologie a fitness pomůcky pro lepší a zdravější život.

grand

Foto: rok 2015 otevření lisovny v Hněvošicích s přáteli :-)

 

Ruční výroba – kvalitní a zdravé suroviny – výjimečná chuť. To jsou body, které spojují naši filozofii (Black Kale) a raw / vegan dezerty, či jiné připravované poctivé produkty, z přirozených surovin s láskou a originální recepturou. 

2015

Naše firma působí od roku 2015. Založili ji životní partneři Daniel a Andrea po cestování ve státech, Kanadě a Indonésii. V Hněvošicích u Opavy vybudovali lisovnu, a jako první v ČR začali lisovat čerstvé bio lisované šťávy za studena, z kterých připravovali nadčasové očistné detox a půstové programy na šťávách. Ve stejných prostorech se tvořily také první raw vegan dezerty.  

 159_specialni-kolekce-raw-dortu--8-ks bio lisované šťívy

2017

Největším krokem však bylo otevření Fresh vegan/vegetarian restaurace Black Kale Bar v Ostravě v roce 2017, kde můžete chutně a zdravě poobědvat a ostatní dobroty zakoupit. Od té doby naše působení a sortiment stále rozšiřujeme. Projekt rozšíření provozovny byl spolufinancován pomocí dotačního titulu ESF.

5

dotace SZIF operační program

2020

V roce 2020 jsme se spolu s kuchaři zaměřili kromě bezlepkových dezertů z naší raw cukrárny, nebo lisovaných bio šťáv také na veganské burgery z přirozených surovin. Většina z nich neobsahuje soju, jsou to tedy poctivé rostlinné burgery, které obsahují hlavně jednodruhovou zeleninu. Neobsahují éčka, emuglátory nebo jiné složky, které zkrátka jíst nechcete.

V RUCE 2 řepový vegan burgery vakuovaný

 A protože milujeme Bali a Indonésii, tak v poslední řadě dovážíme dobroty z exotického ostrova, přímo z kešu farmy EAST BALI CASHEWS, pro kterou jsme se stali výhradním distributorem. Na farmě jsme se byli podívat a osobně setkali s pracovníky a farmáři v roce 2017. Celý projekt nás velmi oslovil, protože má obrovský přesah. 

Jsme rádi, že nyní můžeme zákazníkům předat chuťový zážitek z tropických produktů a zároveň podpořit dobrou věc !

bali kesu-orechy-chili-lime-35-g_310_3

 Rok 2020 byl rok plný novinek, přidali jsme k raw a vegan cukrovíčku také Těsta na cukroví a domácí tvoření ! :-)

Pan perníček (2) čokoládový lanýž (2) Kávové zrníčko 1 (2)

V poslední řadě jsme začali podporovat zdravý životní styl také pomocí produktů pro regeneraci a fitness z kategorie RECOVERY.

DSC08587_min bryle-blokujici-25-modreho-svetla_516_7

A protože milují sport a vše co se týká zdraví, pohybu a dlouhověkosti, v nabídce mají také premiové VEGAN proteiny, doplňky stravy a superfood.

perform-overhead

2021

Premiový vege catering Ostravsko a nová kategorie pečených vegan dezertů

Pořádáte rodinnou oslavu nebo firemní akci? Máte dost klasických chlebíčků, sladkostí, které jsou plné cukru nebo smažených řízků, po kterých vám bude těžko? Nebo pouze hledáte zpestření, chcete obohatit občerstvení a nabídnout něco nevšedního, ale zároveň vynikajícího? -> vegan catering Ostrava - zdravé občerstvení ! Nabídku jsme nafotili, rozšířili a hodily do online.

premiový vege catering Ostravsko

Nejvyšší kvalita veganských vitamínů a doplňků stravy a liposomální suplementy.

HP baner liposomální vitamíny

V roce 2021 jsme na rozjezd našeho konceptu a naplnění cílů jsme získali finanční booster od MS Kraje.

dotace MS Kraj, inobooster voucher 2

 

 

Objednávky v období 23.12.2021 - 2.1.2022 budou postupně vyřizovány od 3.1.2022. Děkujeme