Přihlášení
V případě, že ještě nemáte účet, registrujte se!
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Proč u nás?

Používáme kvalitní BIO potraviny
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Milujeme svou práci
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy


Jaké jsou názory expertů na očistu organismu v souvislosti s pitím Bio ovocných a zeleninových šťáv?

Dr. Walker byl jeden z nejvýznamnějších lékařů zabývajících se zdravím a výzkumem výživy v USA. Jako jeden z prvních poukázal na účinek ovocných a zeleninových šťáv, který podporuje zdraví. Jeho četné publikace podstatně přispěly k tomu, že se dnes pijí šťávy téměř v každé domácnosti. Bohužel, jsou to ale ve většině případů šťávy vyrobené v továrně, pasterizované, a ne šťávy čerstvě vytlačené.

Z knihy Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy (předmluva) – Dr. Norman W. Walker

Smysl pití šťáv spočívá vlastně v tom, učinit tělo schopným přijímat všechny živoucí účinné látky z ovoce a zeleniny co nejrychlejším způsobem, bez zatížení zažívacího ústrojí.

Dr. Norman Walker-Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy

Konzumace čerstvých zeleninových a ovocných šťáv není v naší společnosti neznámou věcí. Za to můžeme poděkovat Normanu W. Walkerovi, Paulu Braggovi, Herbertu M. Sheltenovi a Bernardu Jensenovi, propagátorům těchto zdravých šťáv.

Osobně doporučuji nejméně dvě až čtyři sklenice (3dl) zeleninové nebo ovocné šťávy denně a syrovou potravu (raw food). Mějte na paměti, že ovocné šťávy jsou skvělé pro mozek, nervy, a žlázy. Rovněž důkladně pročistí celé tělo. Zeleninové šťávy také obnovují strukturu těla, zejména kosti, svaly a pojivové tkáně. Jste-li zdraví, budete díky pití čerstvých šťáv ještě zdravější.

Robert S. Morse- Zázračná detoxikace

Naše tělo potřebuje vodu, ale musí to být přírodně čistá voda, která je složena ze 100 % z kyslíku a vodíku. Čistou vodu lze získat dvěma způsoby:

  1. Z čerstvé, organicky vypěstované zeleniny a ovoce
  2. Z vody vyrobené destilací

Chemická laboratoř našeho těla se skládá z 19 organických látek, které musí pocházet ze živé hmoty. Organicky vázané minerálie jsou nezbytné k udržení života a zdraví. Pokud bychom byli nahnáni na pustý ostrov, kde nic neroste, zemřeli bychom hladem. Ačkoliv půda pod našima nohama obsahuje 16 anorganických látek, nemůže je naše tělo účinně přijmout a zpracovat tak, aby byl zachován náš život. Anorganické nebo organické? Lidé nemají stejný chemický potenciál jako rostliny. Jenom živá rostlina je schopna přeměnit látky anorganické v organické

Paul C. Bragg, Patricia Braggová – Šokující pravda o vodě

I když Gerson dietu složenou ze syrových potravin, včetně šťáv vylisovaných ze syrové zeleniny a ovoce nadále používal k léčení všech neduhů od duševních poruch po koronární nemoci srdce, nejznámějším se stal svou léčbou rakoviny. Gerson věřil, že startovním bodem pro všechny nemoci včetně rakoviny je nerovnováha sodíku a draslíku, obvykle příliš mnoho sodíku a málo draslíku. Konzumací syrových potravin bohatých na draslík obnovíte rovnováhu, vyčistíte tělo a dodáte mu energii. Gersonova terapie umožňuje mnoha pacientům v konečném stadiu rakoviny bojovat proti této nemoci a zničit ji.

Z knihy Syrová strava od Leslie a Susannah Kenton

Proč si vybrat nás?
Používáme kvalitní BIO potraviny
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Milujeme svou práci
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy
Kontakt
+420 778 713 668

Black Kale s.r.o.
Za Humny 227
Hněvošice, 747 35