Přihlášení
V případě, že ještě nemáte účet, registrujte se!
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Mladý Silák

Vlastnosti:
neobsahuje laktózu a kasein, vhodné pro sport, bohatý zdroj vápníku , zdroj rostlinného proteinu, bohatý na vitamíny a minerály, bez paskalizace a pasterizace, bohatý na zdravé tuky
Objem:
250 ml
Trvanlivost:
72 hodin od vyrobení
69 Kč
bez DPH: 60 Kč

Posilní a zregeneruje tělo nebo prodlouží tvoje mládí! To je kombinace, kterou u u našeho rostlinného mléka, jako je Mladý Silák ocení úplně každý. Má v sobě antioxidanty, kyselinou laurovou a cytokininy, což zpomaluje stárnutí. Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, takže si na své přijdou také sportovci. Datle spolu s kokosem pomáhá snižovat stres a dodává rostlinnému mléku exotickou sladko-kokosovou chuť.

Ps: Ujistěte se, že zbude dost pro celou rodinu.

Toto rostlinné mléko neobsahuje pro člověka těžko stravitelný kasein a laktózu!

Používáme kvalitní BIO potraviny
Milujeme svou práci
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy

Složení Mladý Silák

Datle

Jsou ideálním přírodním sladidlem a mohou být použity ve všech receptech. Díky vysokému obsahu přírodního cukru, patří mezi plody nejbohatší na energii a jsou často doporučovány jako svačina před, během, nebo po cvičení pro jejich rychlou vstřebatelnost. Kromě toho datle podporují kvalitní spánek, protože obsahují aminokyseliny tryptofan, který podporuje tvorbu spánkového hormonu melatoninu.

Filtrovaná voda

Lidské tělo je složeno téměř z 80% z vody a proto je velmi důležité doplňovat nejen tekutiny, ale zaměřit se také na to, jakou vodu pijeme. Filtrovaná voda je tlačena přes filtraci a tím je zbavena spousty jedovatých látek, které jsou běžně obsaženy ve vodovodu. Mezi tyto škodliviny patří např. olovo, měď, dusičnany, pesticidy, chlór, arzen, azbest apod. Voda získávaná pomocí filtrace má unikátní míru čistoty a zabraňuje nevhodných látkám vstoupit do našeho těla.

konopné semínko

Konopné semínko obsahuje ideální poměr nenasycených mastných kyselin, vzácné proteiny, vitamíny a minerály. hrání srdce a oběhový systém a podporuje přirozenou obranyschopnost těla. Je tvořeno z asi 25% jednoduchými proteiny, 31% tuky a 34% uhlohydráty. Neobsahuje lepek a proto jsou vhodnou potravinou pro lidi trpících celiakií.

Strouhaný kokos

Obsahuje MCT, což vašemu tělu zvýší bazální metabolismus, který je důležití pro přirozené využití tuku na energii. Zároveň kokos zásobí tělo rychlým zdrojem energie, kterou budete pozvolně využívat. Konzumací kokosu a kokosového oleje doslova pomůžete vašemu tělu spalovat tuky !

Proč si vybrat nás?
Používáme kvalitní BIO potraviny
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Milujeme svou práci
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy
Kontakt
+420 778 713 668

Black Kale s.r.o.
Za Humny 227
Hněvošice, 747 35