RESTAURACE otevřeno: Po-pá: 10-20:30 hod., 
So: 11-20:30 hod., 
Ne: 11-15:30 hod.
RAW CUKRÁRNA - raw dorty bez změny
ESHOP - bez změny

Děkujeme :-)

LOW CARB Vegan dezerty

Nejprodávanější

1 položek celkem

Cena

749750
1749750

Značky

Položek k zobrazení: 1
low carb rafajelko produkt LC
Novinka Low Carb
749 Kč

První vlaštovka v naší nové sekci - LOW CARB dezertů. Lahodný sametový dortík z blanšírovaných mandlí a kokosu, lehce sladký po vanilce s čekankovým sirupem. Dortík je sladký...

Kód: 2241

V poslední době se čím dál více setkáváme s recepty a dezerty, kde se skloňuje LC, LOW CARB neboli bez či s velmi nízkou úrovní cukru a sacharidů. Low carb dieta nás velmi zaujala a to zejména z důvodu, že jsme chtěli docílit lepšího spalování tuků při sportu, a nemít výkyvy energie přes den, které mohou způsobovat právě sacharidy, a to ať už v dezertech nebo v klasických jídlech v případě příloh z brambor, rýže, těstovin. Zjistili jsme, že nám změna v jídelníčku a úbytek sacharidů nevadí a cítíme se po jídle s nižším obsahem cukru lépe a s větší energií. Tato sekce je tedy pro LC nadšence a také pro lidi s diabetem, kteří tak nemusí dělat kompromisy a mohou si i zdravě zamlsat.

Navíc jsme zjistili, že mnoho low carb receptů se možná tváří zdravě, ale používá se v nich klasický bílý cukr, i když nízká forma, nejsou bez lepku, nebo se používají ingredience, které zbytečně hladinu cukru zvyšuje. Jak už to tak bývá, nebyli jsme s běžně dostupnými recepty spokojení, a tak naše Andrejka začala tvořit vlastní :-)

LOW CARB možnost jsme nabídli také v naší kategorii celých RAW dezertů, kde si můžete již naše stálé recepty pozměnit na LOW CARB verzi = s čekankovým sirupem na místo agáve, který má velmi nízký glykemický index. Čekankový sirup je doporučován nutričními speciality pro své sladivé vlastnosti a díky velmi nízkému glykemickému indexu, který je menší než 5.

th