Přihlášení
V případě, že ještě nemáte účet, registrujte se!
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

JEMNÝ RESTART – 1/3 ovoce, 1/3 zeleniny, 1/3 superpotravin

Vlastnosti:
detoxikace a očista organismu, hydratuje tělo, pomáhá při zažívání, podporuje imunitní systém, alkalizuje tělo, protizánětlivý, antioxidant, podporuje funkci jater, povzbudí a zvýší energii, bohatý na vitamíny a minerály, bohatý na chlorofyl, bez paskalizace a pasterizace, Bio produkt
Trvanlivost:
72 hodin od vyrobení

Vytvořte si JUICE program RESTART na míru

1 DENNÍ JEMNÝ RESTART PROGRAM
999 Kč
3 DENNÍ JEMNÝ RESTART PROGRAM (3% sleva)
2 907 Kč

Doprava

Doprava mimo Opavsko se násobí podle počtu objednaných balíčků RESTART = 1 balíček = 1x doprava (kurýr, termobox, chladící vklad)

Cílem je, aby každý balíček byl zaslán zvlášť ihned po vyrobení, tím docílíme maximální čerstvosti a kvality produktu.

Jemný Restart Program je balíček Bio ovocných a zeleninových šťáv z řady Virgin Cold Pressed Juice, který jsme vytvořili tak, aby obsahoval více ovoce než zeleniny. Je určen pro ty, co mají rádi sladší a ovocnější kombinace, ale zároveň chtějí svému tělu dopřát i určitou dávku zeleniny, která pomáhá regenerovat a budovat tělo. Ovoce zajistí vašemu tělu na druhou stranu mnoho energie, které tělo použije k lehce intenzivní očistě organismu.

Nově je součástí programu restart také SUPERFOOD v podobě raw bio kokosové vody z Thajska. Ta obsahuje proteiny, karbohydráty, nasycené tuky, minerály a spoustu vitamínů = komplex pro náš organismus. Obecně ji můžeme nazvat, jako domácí medicínu na všechny nemocy močového měchýře a současně jediným izotonickým nápojem. V Restart programu vám dodá energie, podpoří odplavování toxinů z těla ven a navíc zpříjemní chutě mezi šťávami.

Ať se chystáte přejít čistě na rostlinnou stravu nebo chcete zařadit více ovoce a zeleniny do svého běžného jídelníčku, Jemný Restart Program je pro vás ideálním výchozím bodem.

Tento program bychom doporučili také těm, kdo teprve s očistnými programy na šťávách začínají, nemají předchozí zkušenosti nebo se chystají prožít více dnů na šťávách.

Jemný Restart Program NG je vyroben téměř z 5 kg ovoce a zeleniny!

U této řady si můžete vybrat z 1 a 3 denní varianty.

Vaše tělo zažije doslova Restart, za který vám poděkuje. Program stačí provádět jen 1x – 2x měsíčně a už pocítíte rozdíl !

.

PROGRAM NOVÉ GENERACE ZAHRNUJE:

1) Bio šťávy

RANNÍ NAKOPÁVAČ - 0,08 ml Bio Zázvorový ŠOK 

(snídaně)- 235 ml raw Bio Kokosová voda COLD PRESSED (superfood drink)

(svačina) - 250 ml Svěží Náboj

(oběd) - 500 ml Element

(svačina) - 235 ml raw Bio Kokosová voda COLD PRESSED (superfood drink)

(večeře) - 500 ml Dr. Walker

.

2) Black Kale Bonus

Ke každému balíčku restart získáte porci chia semínek pro zvýšení energie, podporu trávení, očisty a detoxikace organismu !

1 denní program – 2 balíčky chia semínek

3 denní program – 3 % sleva na program RESTART, 6 balíčků chia semínek

5 denní program – momentálně nedostupný

TIP BLACK KALE: K balíčku si můžete přibalit také jeden z našich Bio elixírů nebo Bio rostlinné mléko.

.

3) eBook zdravého životního stylu + poRESTART

- vytvořený týmem Black Kale (podrobný návod, jak se na program připravit, jak se chovat během a po programu)

Návod dále obsahuje: účinné rady pro lepší ráno a dobré zdraví, seznam jídel, které jsou pro naše tělo vhodné a kterých bychom se měli vyvarovat, ukázkový jídelníček, recepty, jak pečovat o zažívací soustavu a informace o pohybu.

Nově je v návodu zakomponovaná také extra sekce od Bc. Petry Handlířové, která vás podrobněji provede poRESTARTOVOU fází !

.

4) NOVINKA - NUTRÍČNÍ PODPORA !

Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli dostatek informací a pomocnou ruku. Může se jednat o osobní setkání, telefonní nebo elektronickou komunikaci.

Pro běžné dotazy můžete kontaktovat tým Black Kale, pro specifokované dotazy v rámci programu RESTART, dietního režimu, případné dlouhodobé cíle, co jíst před / během a po se můžete obrátit na naši Petru Handlířovou, nutriční specialistku přes její webové stránky.

Více o Petře zde.

.

Používáme kvalitní BIO potraviny
Milujeme svou práci
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy

Naše další výrobky řady Očistné Programy RESTART

Složení JEMNÝ RESTART – 1/3 ovoce, 1/3 zeleniny, 1/3 superpotravin

Chia semínka

Dodají pocit sytosti a pomohou pozvolně uvolňovat energii na celý den. Jsou bohaté na bílkoviny, minerály, vlákninu a omega 3 mastné kyseliny, které příznivě působí na kardiovaskulární systém, důležitý zdroj obzvláště pro vegany. Semínka mají ohromné hydrofilní vlastnosti. Dokážou navázat tolik vody, aby zvětšily svůj objem až 12x. Díky tomu je tělo zevnitř skvěle hydratováno, což má příznivý vliv na jakoukoliv fyzickou zátěž ať už krátkodobou, nebo dlouhodobou. Ideální je konzumovat např. před dlouhým během nebo turistikou. Obsahují proteiny, kvalitní sacharidy a také tuky. Jsou vydatným zdrojem vlákniny, vápníku a antioxidantů. Chia semínka jsou také velmi oblíbená diabetiky, jelikož snižuje hladinu krevního cukru, zkrátka SUPERFOOD.

Svěží Náboj

Bio šťáva. Složení: jablko, citron, zázvor, kajenský pepř

Element

Bio šťáva. Složení: mrkev, pomeranč, kurkuma

Dr. Walker

Bio šťáva 500ml. Složení: mrkev, červená řepa, okurka

Zázvorový ŠOK

Složení: citron, zázvor, kajenský pepř

Raw Bio Kokosová voda COLD PRESSED

Nedozrálé plody poskytují kokosovou vodu, což je úplně něco jiného, než kokosové mléko. Kokosová voda v raw a bio kvalitě – cold pressed pochází až z Thajska, kde jsou kokosy nejsladší a dle našeho názoru nejkvalitnější a nejchutnější ! Obsahuje proteiny, karbohydráty, nasycené tuky, minerály a spoustu vitamínů = komplex pro náš organismus.

Proč si vybrat nás?
Používáme kvalitní BIO potraviny
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Milujeme svou práci
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy
Kontakt
+420 778 713 668

Black Kale s.r.o.
Za Humny 227
Hněvošice, 747 35