Přihlášení
V případě, že ještě nemáte účet, registrujte se!
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Hummus bowl se zeleninovými špalíčky

Vlastnosti:
vegan
Hmotnost:
800 g
Trvanlivost:
Do 24 hodin
0 Kč
bez DPH: 0 Kč

Sytá mísa s cizrnovým hummusem podávaná se zeleninovými špalíčky, petrželkou a čerstvým kváskovým chlebem. Možnost dodat také bezlepkové pečivo (příplatek) nebo podávat jen se zeleninovými špalíčky, bez pečiva. Mísa vhodná pro 8 - 10 osob.

Používáme kvalitní BIO potraviny
Milujeme svou práci
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy

Složení Hummus bowl se zeleninovými špalíčky

Řapíkatý celer (* alergen)

Celerová šťáva je důležitá při odstraňování odumřelých částí, které se v těle hromadí. Má zvlášť vysoký obsah organického sodíku, ten je důležitý pro udržení správné hustoty tělesných tekutin. Šťávu je vhodné kombinovat s mrkvovou šťávou. Směs těchto dvou šťáv je po minerální stránce velmi vyvážená.

Okurka

Podporuje růst vlasů díky vysokému obsahu křemíku a síry. Především v kombinaci se šťávou ze salátu nebo špenátu. Všechny druhy nečistoty zmizí při pití okurkové šťávy. Okurky jsou velkým zdrojem hořčíku a draslíku. Jsou močopudné a pomáhají se zbavit přebytečných tekutin, (aby ne s obsahem vody 96%). Okurková šťáva má alkalický vliv na tělo, a proto po jejím vypití můžete cítit příliv energie. V okurkách je také přítomna měď, primárně zodpovědná za transport energie v celém těle. Kromě vitamínu C, vitaminu A, kyseliny listové a síry, okurky obsahují stopový prvek s názvem molybden, který se účastní na enzymových reakcích v mozku, důležité pro mentální soustředění, které potřebují nejen sportovci. Nakonec okurky obsahují oxid křemičitý, který je hlavní složkou při obnově svalů, kostí, šlach a pojivové tkáně, což je zvláště důležité pro všechny sportovce, kteří kladou důraz na svaly a klouby v průběhu tréninku.

Himalájská sůl

Himalájská sůl obsahuje 84 přírodních složek a minerálů, a to včetně hořčíku, draslíku, vápníku, sodík, fosforu a železa. Neobsahuje žádné chemikálie ani aditiva, protože jde o přirozeně se vyskytující substanci. Tato surovina reguluje krevní tlak, vyživuje ledviny a žlučník, vyrovnává pH v těle, pomáhá s regulací cukru v krvi, podporuje zdravý spánek a oddaluje příznaky stárnutí.

Pepř

Rajčata

Cizrna

Tahini sezamová pasta

Kváskový chléb (* alergen)

(alergen 1 - lepek)

Proč si vybrat nás?
Používáme kvalitní BIO potraviny
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Milujeme svou práci
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy
Kontakt
+420 778 713 668

Black Kale s.r.o.
Za Humny 227
Hněvošice, 747 35