Přihlášení
V případě, že ještě nemáte účet, registrujte se!
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Čokoládovo Hrušková Fantazie - Raw dort (8 ks)

Průměr dortu:
18 cm
Vlastnosti:
povzbudí a zvýší energii, bez cukru, bez lepku, obsahuje superfoods, neobsahuje ořechy, raw, slazeno přírodním cukrem, bohatý na zdravé tuky, může obsahovat stopy skořápek
Hmotnost:
680 g
Trvanlivost:
3 dny

NOVINKA !

Chcete si dort přizdobit nebo nějak speciálně nadekorovat? Stačí zaškrtnou zdobení raw dortu a napsat nám do poznámek, jakou máte představu - více informací o zdobení -> ZDE

 .

MOŽNOSTI DOPRAVY:

- Raw dorty mají trvanlivost 3 dny, doručení pouze Opavsko / Ostravsko.

- Doručení po ČR a SK kurýrem zatím neposkytujeme.

MOŽNOST VYZVEDNUTÍ V: 

1) OSTRAVA: RESTAURACE - SUPERFOOD BAR V OSTRAVĚ - NAJDEŠ ZDE

2) OPAVA: OC Breda, zdravá výživa Lavender

3) NOVĚ - PRAHA: FRESH BEDÝNKY - objednat zde

- Pokud byste si přáli dort doručit mimo Opavsko / Ostravsko, je třeba si připlatit za dopravné. Stačí nás kontaktovat a domluvíme se.

Lahodný čokoládový dort krémové konzistence připomínající často oblíbený termix. Dort je stejně jako náš makový raw dort bez ořechů, velmi jednoduchý a lehký na trávení. Milovníci našich raw dortů ho pokládají za jednu z nejoblíbenějších variant. 

Výhody:

  • Odlehčený pohankový korpus bez tuku
  • Pohanka je naklíčená, čímž je lepší její stravitelnost a nutriční hodnota. Podporuje imunitní systém, je skvělá také, jako detoxikační potravina a obsahuje spoustu proteinu, minerálů a rutinu
  • Avokádo doplní vaše tělo 14 esenciálními minerály a antioxidany, wow !
  • Raw neboli živý, bezlepkový, bez laktózy, slazený pouze přírodním cukrem (datlemi)
  • Surovin pocházející z ekologického zemědělství: hruška, kokosový olej
Používáme kvalitní BIO potraviny
Milujeme svou práci
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy

Složení Čokoládovo Hrušková Fantazie - Raw dort (8 ks)

Hruška

Hrušky jsou zdrojem mocného vitaminu C a E, některých vitaminů skupiny B a K. Hruška je ovocem plných minerálů, jako jsou měď, magnézium, železo, draslík, selen, vápník, zinek a kyselina listová. Jsou známé pro svůj vysoký ORAC (oxygen radical absorbance capacity)-absorpční kapacitu volných radikálů, což efektivně neutralizuje stárnutí. Nejvíce antioxidantů je obsaženo ve slupce. To je jeden z mnoha důvodů proč je velice důležité konzumovat ovoce a zeleninu pouze v certifikované BIO kvalitě, která vám garantuje nepřítomnost chemikálií a jiný podivných postřiků.

Datle

Jsou ideálním přírodním sladidlem a mohou být použity ve všech receptech. Díky vysokému obsahu přírodního cukru, patří mezi plody nejbohatší na energii a jsou často doporučovány jako svačina před, během, nebo po cvičení pro jejich rychlou vstřebatelnost. Kromě toho datle podporují kvalitní spánek, protože obsahují aminokyseliny tryptofan, který podporuje tvorbu spánkového hormonu melatoninu.

Avokádo

Dodá do těla 14 důležitých minerálů a antioxidanty. Obsahuje mnoho bílkovin, zdravých tuků a je zdrojem energie před i po sportu. Obsahuje mnoho draslíku, který je velmi důležitý pro kvalitní regeneraci těla a eliminaci svalových křečí.

Bio kokosový olej

Obsahuje MCT, což vašemu tělu zvýší bazální metabolismus, který je důležití pro přirozené využití tuku na energii. Zároveň kokos zásobí tělo rychlým zdrojem energie, kterou budete pozvolně využívat. Konzumací kokosu a kokosového oleje doslova pomůžete vašemu tělu spalovat tuky !

Bio pohanka (aktivovaná)

Pohanka patří mezi skvělé pomocníky při detoxikaci organismu a k podpoře imunitního systému. Je bohatá na protein, který buduje tělo a navíc obsahuje různé minerály jako železo ! - podporuje celkovou imunitu díky obsahu rutinu (vitamín P) - obsahuje vitamíny B1, B2, niacin, E, C a cholin - kombinace rutinu a vitamínu C se používá při léčbě žilních chorob - pomáhá při regenerace jaterních buněk - obsahuje vitamíny B1, B2, niacin, E, C a cholin - minerály - železo, fosfor, draslík, měď, zinek, mangan či selen - je vysokým zdrojem vlákniny

Bio vanilka

Vanilka pochází z Mexika a obsahuje na 200 aromatických látek, nejvýraznějším je vanilín a piperonal. Vanilková chuť a vůně posiluje sladkost potravin. Vanilka prokazatelně působí uklidňujícím dojmem. Především vůně vanilky pomáhá léčit deprese a pomáhá taky proti stresu.

Nepražený kakaový prášek

Nepražené kakao je bohaté na množství základních minerálů a hořčíku, který buduje silné kosti a pomáhá regulovat srdeční tep a krevní tlak. Raw kakaový prášek obsahuje mnoho přírodních složek jako je serotonin (proti stresu), triptophan (proti depresi), anandamid (známý jako "chemikálie štěstí") a dopamin. Kakaové boby také obsahují kyselinu olejovou a jednoduché nenasycené tuky, které jsou prospěšné pro zdravé srdce a způsobují zvýšení hladiny "dobrého" HDL cholesterolu.

Proč si vybrat nás?
Používáme kvalitní BIO potraviny
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Milujeme svou práci
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy
Kontakt
+420 778 713 668

Black Kale s.r.o.
Za Humny 227
Hněvošice, 747 35