Objednej si nad 2000 kč s DPH, a získáš DÁREK jako bonus =  Kešu Oříšky přímo z Balijské farmy ZDARMA.

Dárek vám tam automaticky přihodí naše kolegyně ze skladu ;)

CBG Kapky "LIMETKA" Recovery CBG 5% (10 ml)

Kód: 1925
990 Kč 861 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
10.10.2022

CBG kapky "LIMETKA" recovery, to je fullspektrum 5% CBG olej čištěný od THC. Obsahuje další kanabionidy, terpeny i flavonoidy.jsou získané nejčistší formou z konopného oleje pomocí CO2 extrakci, která je jednou z nejúčinnějších forem extrakce. Čistá přírodní konopná chuť.

10 ml = 250 porcí

Doporučená denní dávka: 1 kapka = 4 mg CBD

Složení: Konopný olej, Kanabigerol CBG 5% hm, další kanabinoidy terpeny a flavonoidytvé, přírodní limetkové aroma

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah CBG v jedné kapce: 2 mg CBG

Jaké jsou benefity CBG?

  • pro rychlejší usínání
  • hlubší a kvalitnější spánek
  • barvitější a zajímavější sny
  • hloubkovou regeneraci
  • při depresi a úzkosti
  • CBG konopný olej 5% je dobré používat: Vynikající volba, pokud potřebujete lépe usínat a znovu začít spát jako dudek!

Díky nedávné legalizaci lékařské marihuany v mnoha evropských zemích a legalizaci rekreačního konopí v zemích, jako je USA nebo Kanada, mohou nyní vědci důkladně prozkoumat výhody kanabinoidů. Přestože byl CBG v minulosti přehlížen - většinou kvůli jeho malé koncentraci - nedávný výzkum ukazuje, že má potenciál pomoci člověku s mnoha chorobami a se zvládnutím složitějších zdravotních stavů.

1. Pomáhá při zánětlivém onemocnění střev (IBD)

Studie zveřejněná v roce 2013 na Neapolské univerzitě ukazuje, že díky svým protizánětlivým vlastnostem může CBG pomoci s IBD. Studie zjistila, že kanabigerol významně snížil výskyt zánětlivých markerů u myší s IBD a zmírnil kolitidu.

Na základě těchto úspěšných výsledků vědci naznačují, že CBG by mohl být používán v klinických studiích na lidech jako léčba IBD. Pokud by se protizánětlivé účinky CBG prokázaly i u lidí, bude pak pravděpodobně používáno i k léčbě jiných nemocí.

2. Má antimikrobiální účinky

Možná se divíte, proč by si někdo chtěl projít všemi potížemi, které jsou spojené s používáním kanabinoidů, jenom aby se zbavil zanedbatelného množství bakterií. Lidstvo ale čelí stále větší hrozbě bakterií rezistentních na antibiotika.

Bakterie, jako je meticilin-rezistentní Staphylococcus aureus (MRSA), odolávají konvenční léčbě a každoročně postihují miliony lidí. Nová antibakteriální látka, jako je CBG, může být právě tím, co svět potřebuje. Studie předložená v roce 2008 totiž prokázala, že kanabigerol má značné antimikrobiální účinky.

3. Pomáhá s problémy s močovým měchýřem

Lidé na různých internetových zdrojích tvrdili, že infuze konopí pomáhají s dysfunkcemi močového měchýře. V roce 2015 tak tým italských vědců vypracoval studii, která tato tvrzení otestovala.

Vědci zjistili, že CBG snižuje kontrakce v močovém měchýři, a může tak pomoci s eventuálními problémy.

4. Stimuluje chuť k jídlu

Možná jste si všimli, že kouření marihuany vám přidává na chuti k jídlu. Jednu minutu ležíte na gauči, další jíte zmrzlinu s čokoládovou příchutí přímo z lednice.

Podle studie z roku 2016, jež zveřejnila University of Reading je právě CBG zodpovědné za zvýšenou chuť k jídlu. V této studii potkani, kteří jedli CBG, sami zvýšili počet jídel, která jedli, a zdvojnásobili tak příjem potravy.

Odhaduje se, že přibližně 1 procento amerických žen během svého života trpí anorexií. Z těchto žen pak až 50 procent trpí poruchami, jako jsou úzkosti nebo deprese. CBG může těmto ženám pomoci překonat poruchu příjmu potravy a zlepšit jim tak i psychický stav.

5. Pomáhá chránit váš mozek

Podle studie z roku 2015 působí CBG jako antioxidant v mozku, což znamená, že může chránit nervovou soustavu před poškozením. Studie ukazuje, že kanabigerol funguje u myší jako extrémně aktivní neuroprotektivní lék. Kanabinoid zlepšil motorické deficity a chránil tak neurony před toxicitou.

Studie také ukazuje, že dávka CBG vede ke skromnému zlepšení u určitých genových projevů, které by mohly pomoci s Huntingtonovou chorobou.

6. Pomáhá v boji proti rakovině

Kanabigerol díky svým antioxidačním a protizánětlivým vlastnostem podporuje boj vašeho těla proti rakovině. Studie předložená v roce 2014 zjistila, že CBG může být schopen inhibovat růst rakovinných buněk. Podávání kanabigerolu tak mohlo bránit vývoji rakoviny tlustého střeva.

Studie navíc ukazuje, že CBG může mít protinádorové vlastnosti, což znamená, že kanabinoid lze v budoucnu použít nejen k léčbě, ale i k prevenci rakoviny.

7. Pomáhá léčit zelený zákal

Lékařská marihuana se používá k léčbě zeleného zákalu už po celá desetiletí. Podle studií CBG zlepšuje odtok tekutin z oka a snižuje nitrooční tlak.

Kanabinoid navíc působí jako vazodilatátor v oku a zlepšuje jeho krevní oběh. Díky tomuto účinku se do oka dostane více krve, která je navíc bohatší na kyslík, což může být užitečné při léčení dalších očních onemocnění.

1R1A5441 pexels-photo-2178565

  vyrobeno v ČR

 Zdroj: https://www.canatura.com/

 

Proč doplňovat omega 3?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Colliery RECOVERY pro regeneraci a zdravý životní styl.

Objednávky v období 23.12.2021 - 2.1.2022 budou postupně vyřizovány od 3.1.2022. Děkujeme