Přihlášení
V případě, že ještě nemáte účet, registrujte se!
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Bylinný čaj SVĚŽÍ DETOX (50g)

Vlastnosti:
detoxikace a očista organismu, antialergenní, antioxidant, podporuje funkci jater
Hmotnost:
50 g
Trvanlivost:
Uvedené na obalu od dodavatele

Na letní detoxikaci, respektive na očistu organismu není nikdy pozdě a proto i čaj, který v létě ochlazuje může být příjemným prostředkem k tomu, abyste si pomohli od toxinů a škodlivých látek. SVĚŽÍ DETOX je čaj, sestavený z příjemných osvěžujících bylinek ideální do teplého letního počasí.

Letní dny, které jse velmi specifické pro trávení volného času "venku" (restaurace, grilovačky, garden párty). Svým složením pomáhá právě tělu zbavit se vedeljších produktů metabolických projevů.

V oblasti bylin jsme opět nechali pracovat odborníky, a proto je tento čaj připraven speciálně pro naše klienty z Black Kale přímo ze Slezského Bylinářství v Opavě, které čerpá z několikaletých zkušeností.

"Směs jsme sestavili tak, aby se v letních dnech zvýšila regeneraci jater, tělo vyživila a lehce osvěžila / ochladila. Vaše játra, žlučník, slinivka a krev budou i přes toto náročné období stále v kondici."

Barbora Masopustová, spolumajitelka Slezského bylinářství v Opavě

Používáme kvalitní BIO potraviny
Milujeme svou práci
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy

Složení Bylinný čaj SVĚŽÍ DETOX (50g)

Goji - kustovnice činská

Goji patří mezi superpotraviny a je považována za elixír mládí, vitamínovou bombu, ovoce nesmrtelnosti nebo červený diamant. V historii byla používané také jako platidlo. Tato superpotravina harmonizuje činnost jater a ledvin, snižuje krevní tlak, pomáhá při bolestech kloubů, odbourává stres, působí proti bolestem hlavy, posilují ledviny a játra, zpomaluj stárnutí a mnoho další.

Přeslička

Přeslička rolní má největší léčivý účinek když roste na hlinité půdě. Přesličku lze nalézt na oraništích, náspech dopravních cest a na svazích. Má mnoho léčivých účinků, a to především při prochladnutí měchýře s křečovitými bolestmi, při ledvinovém písku a kaméncích v močovém měchýři. Dále napomáhá poruchách zraku, těžkému porodu, krvácení dělohy, hnisajících ran, proti vyrážkám při holení, vyrážkám na kůži a ekzému, zánětu nehtu nebo proti krvácení z nosu.

Máta kadeřavá

Máta kadeřavá je až 1m vysoká bylina s hustě rozvětveným stonkem. Máta kadeřavá, oproti máty peprné, obsahuje méně mentholu, ale více carvonu. Další účinné látky jsou limonen, monoterpeny, flavonoidy a třísloviny. Užívá při zažívacích potížích, jako jsou nechutenství, špatné trávení, průjmy a plynatost. Je vhodná pro léčení žaludečních a střevních křečí. Užívá se také inhalací při potížích s katary horních cest dýchacích.

Sedmikráska

Sedmikrásku sbíráme květní úbory se stopkou do 2 cm v období měsíců duben až říjen. Úbory obsahují hořčiny, sliz, silici a saponiny. Podporuje odkašlávání a působí protizánětlivě. Používá se k zvýšení výměny látkové v játrech, proti zimní horečce, chřipce, jako močopudný prostředek, při vodnatelnosti, při chronických onemocněních dýchacích cest a při kašli.

Lemongrass

Citronelová tráva je vytrvalá a statná rostlina. Doporučuje se pěstovat ji jako přenosnou rostlinu. Celá rostlina má charakteristickou a velmi intenzivní citrónovou vůni. Lemongrass je dobrým zdrojem vitamínů A a C, kyseliny listové, hořčíku, zinku, železa, fosforu, vápníku a manganu. Přidává se dle chuti do pokrmů – tuhých jídel jako koření nebo do čajů. Je vhodná také do osvěžujícího nápoje.

Ostropestřec- kaše

Ostropestřecová kaše je vyrobena se záměrem dlouhodobé podpory detoxikace játry, k zlepšení kloubní pohyblivosti, pokožky, pro regeneraci a imunitu. Je také vhodná pro psychický a fyzický výkon. Užívá se většinou v jídlech nebo po jídle.

Rakytník - list

Listy rakytníku obsahují množství zdravých složek a zároveň velký podíl proteinů. Listy mají pozitivní vliv centrální nervovou soustavu, na játra, imunitu, žaludeční vředy, kůži a celkovou vitalitu. Zmírňuje riziko embolie, pomáhá v odstranění zahlenění plic, hojí sliznice, slezinu, reguluje krevní oběh. Pomáhá při všech druzích nachlazení, chřipkách, angínách, bolestí hlavy, při zánětu močových cest, při stresu, při pracovní i sportovní zátěži.

Proč si vybrat nás?
Používáme kvalitní BIO potraviny
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Milujeme svou práci
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy
Kontakt
+420 778 713 668

Black Kale s.r.o.
Za Humny 227
Hněvošice, 747 35