Přihlášení
V případě, že ještě nemáte účet, registrujte se!
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

BYLINNÝ ČAJ JÁTRA – DETOX – KŮŽE

Vlastnosti:
detoxikace a očista organismu, antialergenní, antioxidant, podporuje funkci jater
Hmotnost:
50 g
Trvanlivost:
Uvedené na obalu od dodavatele

Vzhledem k tomu, že kůže představuje největší vylučovací orgán v těle a játra sehrávají významnou roli při detoxikaci organismu, rozhodli jsme se v kombinaci se šťávovým RESTARTEM tyto dva orgány podpořit. 

Speciálně sestavený bylinný čaj JÁTRA – DETOX  – KŮŽE je směs připravená z čerstvých a kvalitních bylin s osvědčenou a originální recepturou. V oblasti bylin jsme nechali pracovat odborníky, a proto je tento čaj připraven speciálně pro naše klienty z Black Kale přímo ze Slezského Bylinářství v Opavě, které čerpá z několikaletých zkušeností.

Čajová bylinná směs Játra-Detox-Kůže je vhodná při jakékoliv formě detoxikace, jako podpůrný prostředek k očistě organismu. Její účinky velmi ocení lidé trpící únavou, nespavostí a psychickou labilitou. Všichni ti, kteří jsou v období rekonvalescence, potřebují zlepšit kvalitu krve a posílit látkovou výměnu. Pravidelné pití směsi vřele doporučuji při poruchách pigmentace, alergiích a ekzémech.“

Barbora Masopustová, spolumajitelka Slezského bylinářství v Opavě

Používáme kvalitní BIO potraviny
Milujeme svou práci
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy

Složení BYLINNÝ ČAJ JÁTRA – DETOX – KŮŽE

Pampeliška

Pampeliška neboli Smetanka lékařská je velmi léčivou rostlinou. Denní konzumace 5-6 čerstvých stvolů květů v syrovém stavu, rychle pomáhají při chronickém zánětu jater (hepatitidě). Napomáhají také při cukrovce. Cukrovkáři by měli denně sníst až deset stvolů po celý čas, kdy pampeliška kvete. Odstraňuje také svrbění kůže, lišeje a vyrážky, vylepšuje žaludeční šťávy a pročišťuje žaludek od všelijakých usazených látek. Čerstvé stvoly mohou bezbolestně rozpustit žlučníkové kameny, regulují činnost jater a žlučníku.

Zlatobýl

Zlatobýl je vzácnou bylinkou v lesích. V čaji stimuluje ledviny a játra k vyšší produktivitě moči a také žluči. Zlatobýlovy třísloviny v trávení fungují protizánětlivě, snižují kapilární krvácení, zlepšují vředovité potíže žaludku a dvanáctníku, upravují do značné míry i složení střevní mikroflóry. Je nenahraditelný na záněty ledvin, špatné vylučování moči a močí odpadních látek z těla pryč, včetně větší části zde přítomných zákeřných i úporných mikrobů.

Kopřiva

Kopřiva se řádí mezi nejlepší léčivé rostliny. Je celá léčivá, od oddenku přes stonky a listy až po květy. Je vhodná na pročištění krve a krvetvorbu. Má také vliv na slinivku břišní, proto se s užitím této rosstliny snižuje i obsah cukru v krvi. Léčí i nemoci a záněty močových cesta chorobné zadržování (zástava) močení. Mezi další účinky patří léčení ekzémů, proti bolesti hlavy, únavě, podpora růstu vlasů, proti bolestem zad, kuří oka a mnoho další.

Goji - kustovnice činská

Goji patří mezi superpotraviny a je považována za elixír mládí, vitamínovou bombu, ovoce nesmrtelnosti nebo červený diamant. V historii byla používané také jako platidlo. Tato superpotravina harmonizuje činnost jater a ledvin, snižuje krevní tlak, pomáhá při bolestech kloubů, odbourává stres, působí proti bolestem hlavy, posilují ledviny a játra, zpomaluj stárnutí a mnoho další.

Šalvěj

Šalvěj je odvozeno z latinského slova„salvare“ – spasit, vyléčit. Květy této rostliny používáme, především na kloktání, ale i na přípravu šalvějového octa. Listy se sbírají před rozkvětem, v květnu a červnu. Je účinná proti paradontóze, zánětům dásní, zubů, posiluje tělo, čistí krev a proti nadýmání.

Ostropestřec

Ostropestřec mariánský je známý pro své léčivé účinky. Přípravky z ostropestřce se užívají především při potížích spojených s onemocněním jater. Jedná se o bakteriální onemocnění jater, cirhózu, žloutenku nebo infekční mononukleózu. Bylina je vhodná pro podporu správné funkce jater a regenerace jater. Používá se také jako prevence před ztučněním jater, na zlepšení funkce žlučníku a působí proti vytváření žlučových kamenů. Lze užívat mnoha způsoby. V naší nabídce naleznete semena, čaj, olej, tablety a tinkturu.

Proč si vybrat nás?
Používáme kvalitní BIO potraviny
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Milujeme svou práci
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy
Kontakt
+420 778 713 668

Black Kale s.r.o.
Za Humny 227
Hněvošice, 747 35