Přihlášení
V případě, že ještě nemáte účet, registrujte se!
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Bio Zelená Revoluce

Vlastnosti:
detoxikace a očista organismu, podporuje imunitní systém, zlepšuje regeneraci, alkalizuje tělo, protizánětlivý, antioxidant, bohatý na chlorofyl, bez paskalizace a pasterizace, Bio produkt
Objem:
250 ml
Trvanlivost:
72 hodin od vyrobení

Zažijte zelenou revoluci. V tomto nápoji totiž budete těžko hledat jakékoli ovoce. Kromě špetky citronu se jedná o čistý mix té nejlepší zeleniny, po kterém vaše tělo vždy toužilo. Kombinace této šťávy byla pečlivě navržena jako odpolední, či večerní hlavní chod. Vaše tělo se potřebuje uvolnit a pro zbytek dne a večera už pouze čerpat tyto nesmírně výživné nutriční hodnoty. Jestli chcete pro své tělo opravdu udělat to nejlepší, Zelená revoluce je šťáva pro vás.

Tato fantastická směs zeleniny bude přínosem nejen pro vaše trávení, ale pomůže také chránit buňky před poškozením a pečovat o vaše kosti – obsahuje totiž základní složku kolagenu. Navíc šťáva obsahuje také vitamín C, který dokáže vázat kolagen, Dalším efektem může být hladší pleť a zdravější pokožka.

Zdroj vitamínu A, K, B6, C, draslíku, kyseliny listové, vápníku, manganu, molybdenu, tryptofanu a mědi.

Používáme kvalitní BIO potraviny
Milujeme svou práci
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy

Složení Bio Zelená Revoluce

Citron

Citrony ačkoliv chutnají kysele, mají v těle silný alkalický účinek. Je bohatým zdrojem beta-karotenu (provitaminu A), některých vitaminů skupiny B, vitaminu E a zejména vitaminu C, jehož obsahuje nejvíce ze všech citrusových plodů. Působí preventivně proti křečovým žílám a urychluje hojení ran. Citronová šťáva je silně antiseptická a je účinným lékem všech druhů infekcí a nemocí z nachlazení. Citrony obsahují značné množství vápníku, který je důležitý pro zdravé a silné kosti, udržuje v dobrém stavu zuby. Dodává energii, povzbuzuje mysl, má pozitivní vliv na paměť a usnadňuje schopnost přijímat nové informace. Citrony pomáhají také proti stresové zátěži. Doporučujeme nápoj z vlažné vody s čerstvě vymačkanou citronovou šťávou, který je vhodné pít každé ráno nalačno, nejlépe půl hodiny před snídaní. Je výborný pročisťující a vitalizující prostředek.

Salát

Tmavě zelená listová zelenina obsahuje chlorofyl, který alkalizuje tělo, čistí a přináší do krve více kyslíku a tím se zlepšuje vytrvalost a celkové snížení únavy. Živé enzymy omlazují naše cévy. Kombinace vitaminu C a beta-karotenu, která je obsažena v salátu působí proti oxidaci cholesterolu. Oxidace cholesterolu způsobuje zástavu průtoku krve. Salát má vysoký obsah železa prospěšného pro krvetvorbu. Je přírodním uklidňujícím prostředkem a v tomto směru působí zvlášť na žaludek. Obsahuje malé množství kalorií, velké množství vody a je to velmi bohaté jídlo na obsah nutričních hodnot.

Kapusta

Představuje skvělý zdroj živin a cenných látek. Působí jako prevence před nemocemi z nachlazení, má totiž větší obsah vitaminu C než najdeme v citronech. Velké množství vápníků v ní obsažené posiluje kosti. Obsahuje významné přírodní antioxidanty. Může se pochlubit vysokým obsahem rostlinných bílkovin, které pomáhají budovat svalovou hmotu.

Řapíkatý celer (* alergen)

Celerová šťáva je důležitá při odstraňování odumřelých částí, které se v těle hromadí. Má zvlášť vysoký obsah organického sodíku, ten je důležitý pro udržení správné hustoty tělesných tekutin. Šťávu je vhodné kombinovat s mrkvovou šťávou. Směs těchto dvou šťáv je po minerální stránce velmi vyvážená.

Okurka

Podporuje růst vlasů díky vysokému obsahu křemíku a síry. Především v kombinaci se šťávou ze salátu nebo špenátu. Všechny druhy nečistoty zmizí při pití okurkové šťávy. Okurky jsou velkým zdrojem hořčíku a draslíku. Jsou močopudné a pomáhají se zbavit přebytečných tekutin, (aby ne s obsahem vody 96%). Okurková šťáva má alkalický vliv na tělo, a proto po jejím vypití můžete cítit příliv energie. V okurkách je také přítomna měď, primárně zodpovědná za transport energie v celém těle. Kromě vitamínu C, vitaminu A, kyseliny listové a síry, okurky obsahují stopový prvek s názvem molybden, který se účastní na enzymových reakcích v mozku, důležité pro mentální soustředění, které potřebují nejen sportovci. Nakonec okurky obsahují oxid křemičitý, který je hlavní složkou při obnově svalů, kostí, šlach a pojivové tkáně, což je zvláště důležité pro všechny sportovce, kteří kladou důraz na svaly a klouby v průběhu tréninku.

Fenykl

Její šťáva je daleko sladší a aromatičtější než celerová. Je hodnotný prostředek k tvorbě krve, protože ze všech druhů zeleniny obsahuje nejvíce železa. Tím podporuje krvetvorbu, zvyšuje obranyschopnost a pomáhá při vyčerpání, únavě a proti závratím. Éterické oleje hubí choroboplodné zárodky a působí příznivě na dýchací cesty. Je to ideální zelenina, která pomáhá s pocity plynatosti, zácpou a nadýmáním. Věděli jste, že v Indii se fenyklová semínka žvýkají po jídle, aby se podpořilo trávení?

Petržel

Prostředek pro posílení imunity. Je ideální k pročištění organismu a napomáhá játrům při odstraňování škodlivin z těla. Je bohatým zdrojem vitaminu C.

Proč si vybrat nás?
Používáme kvalitní BIO potraviny
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Milujeme svou práci
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy
Kontakt
+420 778 713 668

Black Kale s.r.o.
Smetanovo nám. 10
Ostrava, 702 00