Přihlášení
V případě, že ještě nemáte účet, registrujte se!
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Bio zázvorový ŠOK - 500 ml

Vlastnosti:
detoxikace a očista organismu, pomáhá při zažívání, podporuje imunitní systém, protizánětlivý, zesiluje metabolismus, bez paskalizace a pasterizace, Bio produkt
Objem:
500 ml
Trvanlivost:
5 dní
360 Kč
bez DPH: 313 Kč

Lisujeme vždy ve středy, nejlépe objednat do předchozí středy, kdy se objednávají suroviny pro lisování.

Kdy se hodí BIO Zázvorový ŠOK použít?

  • Ráno tě probudí, posilní a doslova zažehne tvůj den. Odpoledne dodá energii, podpoří trávení a večer ti zvedne náladu a příjemně vzpruží.
  • Máš rád turistiku, lyžování, bruslení či zimní procházky městem? Při takové příležitosti je Zázvorový ŠOK tvůj nejlepší kamarád! Vezmi si na výlet celou láhev, nebo…co si dát nápoj do své oblíbené plácačky na zahřátí?
  • Čeká tě narozeninová párty? Vánoce? Svatba? Pracovní večírek? Posezení s přáteli? Připijte si skutečně na zdraví s panákem Zázvorového ŠOKU! Budete mile překvapení, jak moc je to silné….a dobré.
  • Děláš kamarádům o víkendu řidiče? Dej si Bio Zázvorový ŠOK a budeš na stejné vlně…navíc bez ranní kocoviny.

Prohřej se od hlavy až k patě, protože bio zázvorová šťáva a citronová šťáva spolu se špetkou kajenského pepře ti doslova rozproudí krev v žilách! Tento vynikající přírodní Elixír pomůže zrychlit a zesílit tvůj metabolismus.

Šťáva ze zázvoru a citronu funguje jako velmi silný antioxidant, který působí protizánětlivě a pomáhá v souvislosti se zažíváním. Organická šťáva je lisovaná za studena tak, aby si uchovala veškeré prospěšné vitamíny, minerály a živé enzymy, což zaručí tvému tělu náboj a energii v čisté přírodní formě. Samozřejmě je nápoj v nejvyšší možné bio kvalitě, bez pasterizace či paskalizace a konzervantů. Dopřejte si každý den MALÝ ŠOK – nově v 250 ml láhvi !

Používáme kvalitní BIO potraviny
Milujeme svou práci
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy

Složení Bio zázvorový ŠOK - 500 ml

Citron

Citrony ačkoliv chutnají kysele, mají v těle silný alkalický účinek. Je bohatým zdrojem beta-karotenu (provitaminu A), některých vitaminů skupiny B, vitaminu E a zejména vitaminu C, jehož obsahuje nejvíce ze všech citrusových plodů. Působí preventivně proti křečovým žílám a urychluje hojení ran. Citronová šťáva je silně antiseptická a je účinným lékem všech druhů infekcí a nemocí z nachlazení. Citrony obsahují značné množství vápníku, který je důležitý pro zdravé a silné kosti, udržuje v dobrém stavu zuby. Dodává energii, povzbuzuje mysl, má pozitivní vliv na paměť a usnadňuje schopnost přijímat nové informace. Citrony pomáhají také proti stresové zátěži. Doporučujeme nápoj z vlažné vody s čerstvě vymačkanou citronovou šťávou, který je vhodné pít každé ráno nalačno, nejlépe půl hodiny před snídaní. Je výborný pročisťující a vitalizující prostředek.

Zázvor

Preventivní prostředek proti nachlazení – zahřívá organismus, aktivuje cévní systém, podporuje pocení, snižuje horečku a čistí dýchací cesty. Zázvor podporuje také trávení a je považován za jeden z nejlepších léků proti nevolnosti. Na rozdíl od léků potlačujících nevolnost, nezpůsobuje ospalost. Snižuje bolest a otékání kloubů a při pravidelné konzumaci zlepšuje pohyblivost.

Kajenský pepř

Přidáním špetky kajenského pepře se umocní účinky ostatních surovin. Kromě toho kajenský pepř čistí krev, zrychluje metabolismus a krevní oběh. Podporuje spalování cukrů a tuků. Pomáhá proti zarudnutí a zmirňuje alergie. Je také známý pro své afrodiziakální účinky.

Proč si vybrat nás?
Používáme kvalitní BIO potraviny
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Milujeme svou práci
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy
Kontakt
+420 778 713 668

Black Kale s.r.o.
Za Humny 227
Hněvošice, 747 35