Přihlášení
V případě, že ještě nemáte účet, registrujte se!
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

27.1.2019 - NASTARTUJTE SVÉ ZDRAVÍ A TĚLO PO VÁNOCÍCH

0 Kč
bez DPH: 0 Kč

KDY: neděle, 27.1.2019
Seminář a workshop v délce cca 3,5 hod. Start 14:00 - 17:30 hod.
~ Smetanovo náměstí 10, Ostrava (naproti divadla Antonína Dvořáka)
CENA/osoba: 1290,- Kč
*(děti zdarma)
NUTNÁ REZERVACE: 

Tel: 725103577

Platba převodem na: 2208312133/0800

Do poznámky uveďte Jméno a přijímení

KAPACITA: 30 - 35 osob max
FB AKCE - ZDE (líbí se ti akce? Nezapomeň sdílet s přáteli)
.
Všeobecné obchodní podmínky a STORNO podmínky - ZDE

.

Chcete koupit kurz jako dárek? Napište na: objednavky@blackkale.cz

.

Cena přednášky zahrnuje

 1. Welcome drink v restauraci Black Kale Bar
 2. Ukázka a ochutnávka raw dezertu v ceně akce
 3. 3,5 hodinová intenzivní přednáška od Zuzky s enzymatickým gurmánským workshopem se Sandrou
 4. Dárek: kvásek pro přípravu vlastního chleba od Sandry
 5. E-book s recepty od Zuzky Švédové
 6. Vzorový jídelníček na 2 dny + diskuze
 7. Mnohaleté zkušenosti lektorů s výživou, nutričním poradenstvím oblasti sestavování jídelníčků tak, aby byla naše strava vyvážená, plná bílkovin, sacharidů, tuků ve vyváženém poměru + všech ostatních esenciálních složek, pro všechny typy osobností.
 8. Rady, vychytávky, recepty a zajímavé informace
 9. Enzymatický rychlokurz kvašení
 10. Certifikát o absolovování semináře a workshopu
 11. A něco navíc: Jednorázovou slevu 10 % na nákup zboží + konzumace jídla v restauraci Black Kale Bar nebo na eshopu Black Kale. Nabídka platí v den konání kurzu a 7 následujících dnů. Sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží, slevu nelze kombinovat s dalšími akčními nabídkami.
 12. Sleva na 10% na další akce a workshopy pořádané v Black Kale

.

-

 

Chcete se o Zuzce dozvědět více? 

PROFIL - ZDE

Vítejte na další akci zaměřené na zdravý životní styl v Ostravě. Tentokrát spolu vstoupíme do nového roku a nastartujeme své zdraví. Nový Rok = Nové Já nemusí být pouhá slova.

.

Na PŘEDNÁŠCE, která je opět spojená s gurmánským WORKSHOPEM se na zdravý, jako takové tentokrát podíváme trochu komplexněji. Pomůžeme Vám s imunitou, vnitřní čistotou těla, s jídelníčkem, u kterého se zaměříme tentokrát i na redukci váhy. Povíme si o tom, jak nebýt nemocní a unavení, nebo jak nám mohou pomoci bylinky. V poslední řadě si na praktickém workshopu se Sandrou ukážeme enzymové a probiotické speciality, které příjemně doplní právě to, o čem se na přednášce bude hovořit. Chcete udělat něco pro sebe nebo věnovat někomu "zdravý"? Tato akce je přesně pro vás ;-) 

.

To vše pod vedením nutriční terapeutky Mgr. Zuzany Švédové, DiS., a Bc. Sandry Gellrichové.

.

Obsah akce

(*celý detail na konci textu dole pod obrázkem):

 • Povzbuďte imunitní systém potravinami
 • Střevo, základ imunity. Udržte ho zdravé
 • Zredukujte váhu jídelníčkem
 • Jarní bylinky
 • Nebuďte unavení a nemocní

Praktická část:

 • kváskový chléb
 • Blahodárné Tibi krystalky
 • Kimchi a pickles, fermentované dobroty
 • Klíčky, klíčení a jejich účinky

Představení lektora - terapeutky Mgr. Zuzany Švédové, DiS.: Jsem nutriční terapeutka, využívající léčivé síly přírody, kombinující stravu tak, aby v ní nechyběly žádné minerální látky, vitamíny, enzymy a tolik důležitá vláknina. Dbám zásaditého charakteru stravy, upevňující acidobazickou rovnováhu těla. Zaměřuji se na diabetes 1. a 2. typu, kdy mým cílem je kompenzovat pacienta tak, aby jeho glykovaný hemoglobin nepřekročil HbA1c 4,0%. Inzulinované pacienty se snažím převelet na léky, ty na lécích na klasickou dietu bez medikamentózní léčby. Dále pracuji s dnovým onemocněním, hypofunkcí štítné žlázy, anémií, potravinovými alergiemi, ať už na lepek, laktózu či histamin, upravuji jídelníčky vegetariánům, vegánům či vitariánům, dětem, těhotným, kojícím maminkám. S "pacienty" snižujeme hladinu cholesterolu, krevní tlak, pomocí zdravé stravy a blahodárného pohybu upravujeme tělesnou váhu, snažíme se o rovnováhu energetického metabolismu a celkovou harmonizaci mysli.
Vše je komplexem, tělo, mysl i duše je pro mne jedním a tvoří onu krásnou a pevnou hodnotu zdraví. Těším se na všechny, se kterými třeba jít chvíli společně.


Více zde: https://zuzana-svedova.webnode.cz/o-mne/

.

.

jak si sestavit jídelníček

• Povzbuďte imunitní systém potravinami 

- V potravě je lék, dokáže povzbudit, dodat energii, svými protizánětlivými vlastnostmi léčit mnohé neduhy, prohřát, jemně detoxikovat. 

Pak existují potraviny, které mají ten dar, upevnit imunitní systém. Už jste slyšeli o probiotických bakteriích? Beta glukanech? Omega 3 a 6 NMK? Že ne? Je na čase to změnit. Tyhle potraviny jsou totiž kouzelné.

• Střevo, základ imunity - 

- střevo, často se nazývá také druhým mozkem, neboť i zde vzniká celá řada hormonů. Nachází se v něm až 70 % imunitního systému. Aby střevo fungovalo tak, jak má, potřebuje být zdravé a silné. Jak toho docílit? Zcela jednoduše, o střevo pečujme, vyživme jej, dopřejme mu adekvátní množství vlákniny, probiotika, protizánětlivé složky. Čím je střevo silnější, tím silnější jsme také my. Emočně i fyzicky.

• Zredukujte váhu jídelníčkem

- Nadváha je často jen výsledkem nevhodně sestaveného jídelníčku s minimem pohybu. Celá řada potravin, disponujících nízkým glykemickým indexem, zajistí stabilnější hladinu krevního cukru, inzulínový výdej, celkovou spokojenost našeho zažívání. Základem je snadné know how. Chcete-li zhubnout, jezte konečně správně.

• Jarní bylinky

Březen, měsíc silných detoxikačních či povzbuzujících bylin, naučte se sbírat popenec, fialku, medvědí česnek, třeba i obyčejnou sedmikrásku, pampelišku, jitrocel. Nezapomeňte, březen, to je první lžička medu.

• Nebuďte unavení a nemocní

Uběhneme-li maraton, máme nárok být chvíli unavení. V obyčejném, běžném životě se však únava nenosí. Za prvé nám brání běžet, za druhé, doslova nás obírá o naše sny. Naučte se pracovat se svou energií tak, aby vydržela od ranního kuropění, až do západu slunce. 

 

Gurmánský enzymatický workshop

Tibi – jsou živá zrnka. Díky kterým si vytvoříme nápoj, který nám čistí organismus od toxických látek, posiluje imunitu a dodává vitalitu. Podobá se nápoji kombucha, ale jeho účinky jsou několikanásobně vyšší.  

Kimchi – je korejské národní jídlo a patří mezi nejzdravější jídla na světě. Jde o pikantní křupavý salát připravený z nakládané a fermentované zeleniny a dalších ingrediencí.

Kváskový chléb – rychlý a jednoduchý recept, který zvládne každý. Zamilujete si jeho chuť a hlavně vás bude těšit, že svému tělu dodáváte cenné látky. 

Pickles – obsahuje množství hodnotných bioaktivních látek – bakterie kyseliny mléčné, vitamíny skupiny B, vitamíny C a K, dále draslík, hořčík, fluor a enzymy. Pickles by neměl chybět v žádném jídelníčku.

Klíčky – čerstvé klíčky posilují imunitu a pomáhají v boji s civilizačními chorobami. Ukážeme si z nich například vynikající pomazánku.

Používáme kvalitní BIO potraviny
Milujeme svou práci
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy
Proč si vybrat nás?
Používáme kvalitní BIO potraviny
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Milujeme svou práci
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy
Kontakt
+420 778 713 668

Black Kale s.r.o.
Za Humny 227
Hněvošice, 747 35