Přihlášení
V případě, že ještě nemáte účet, registrujte se!
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

21.10.2018 - SEMINÁŘ + WORKSHOP Jak si sestavit jídelníček

0 Kč
bez DPH: 0 Kč

KDY: neděle, 21.10.2018
Seminář a workshop v délce cca 3 hod. Start 14:00 hod.
~ Smetanovo náměstí 10, Ostrava (naproti divadla Antonína Dvořáka)
CENA: 
do 30.9.2018 - 750 kč / osoba (děti zdarma) 
od 1.10.2018 - 850 kč / osoba (děti zdarma)

Tel: 778713668 

Platba převodem na: 2208312133/0800

Do poznámky uveďte Jméno a přijímení

KAPACITA: 30 - 35 osob max
FB AKCE - ZDE (líbí se ti akce? Nezapomeň sdílet s přáteli)
.
Všeobecné obchodní podmínky a STORNO podmínky - ZDE

.

Chcete koupit kurz jako dárek? Napište na: objednavky@blackkale.cz

.

Cena kurzu zahrnuje

 1. Welcome drink v restauraci Black Kale Bar
 2. Raw dezert na uvítanou v ceně akce
 3. 3 hodinový intenzivní seminář s workshopem
 4. Praktická ukázka sestavení jídelníčku
 5. Mnohaleté zkušenosti lektora s výživou, nutričním poradenstvím oblasti sestavování jídelníčků tak, aby byla naše strava vyvážená, plná bílkovin, sacharidů, tuků ve vyváženém poměru + všech ostatních esenciálních složek, pro všechny typy osobností.
 6. Rady, vychytávky, recepty a zajímavé informace
 7. Aktivní zapojení při semináři
 8. Povíme si, jak by měl vypadat nákupní seznam, zaměříme se na sezónnost, správné druhy olejů a tuků všeobecně, kvalitní bílkoviny.
 9. Rychlokurz zdravého kváskového chleba
 10. Každý dostane svůj kvásek, který si může odnést domů !
 11. Certifikát o abslovování semináře a workshopu
 12. A něco navíc: Jednorázovou slevu 10 % na nákup zboží + konzumace jídla v restauraci Black Kale Bar nebo na eshopu Black Kale. Nabídka platí v den konání kurzu a 7 následujících dnů. Sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží, slevu nelze kombinovat s dalšími akčními nabídkami.
 13. Sleva na 10% na další akce a workshopy pořádané v Black Kale

.

-

 

Chcete se o Zuzce dozvědět více? 

PROFIL - ZDE

Vítejte na další akci zaměřené na zdravý životní styl v Ostravě. Tentokrát na SEMINÁŘI a WORKSHOPU, který Vám pomůže při sestavování jídelníčků, odhalí různé úskalí diet a spolu s tím se zapojíte do rychlokurzu přípravy domácího kváskového chleba. 

Pojďme se společně pod vedením nutriční terapeutky Mgr. Zuzany Švédové, DiS., naučit skládat jídelníčky, odnést si další spoustu zajímavých informací a receptů, pobavme se o stravě, která nás dokáže naplnit energií, zdravím a láskou k životu. Na závěr se pod vedením Bc. Sandry Gellrichové naučíte upéct zdravý kváskový chléb, který zvládne doma úplně každý.

Společně se naučíme skládat jídelníček, aby v něm nechyběly:

esenciální aminokyseliny, makronutrienty, jako jsou bílkoviny, kvalitní tuky a polysacharidy, mikronutrienty, jako je deficitní železo, vápník, hořčík, vitamíny skupiny B, vitamín D, vláknina, omega 3 a 6 nenasycené mastné kyseliny, antioxidanty.

Dále se zaměříme na správné sacharidy a jejich množství, které Vám pomůže udržet přijatelnou váhu. Povíme si, jak by měl vypadat nákupní seznam, zaměříme se na sezónnost, správné druhy olejů a tuků všeobecně, kvalitní bílkoviny + Každý dostane svůj kvásek, který si může odnést domů.

Představení lektora - terapeutky Mgr. Zuzany Švédové, DiS.: Jsem nutriční terapeutka, využívající léčivé síly přírody, kombinující stravu tak, aby v ní nechyběly žádné minerální látky, vitamíny, enzymy a tolik důležitá vláknina. Dbám zásaditého charakteru stravy, upevňující acidobazickou rovnováhu těla. Zaměřuji se na diabetes 1. a 2. typu, kdy mým cílem je kompenzovat pacienta tak, aby jeho glykovaný hemoglobin nepřekročil HbA1c 4,0%. Inzulinované pacienty se snažím převelet na léky, ty na lécích na klasickou dietu bez medikamentózní léčby. Dále pracuji s dnovým onemocněním, hypofunkcí štítné žlázy, anémií, potravinovými alergiemi, ať už na lepek, laktózu či histamin, upravuji jídelníčky vegetariánům, vegánům či vitariánům, dětem, těhotným, kojícím maminkám. S "pacienty" snižujeme hladinu cholesterolu, krevní tlak, pomocí zdravé stravy a blahodárného pohybu upravujeme tělesnou váhu, snažíme se o rovnováhu energetického metabolismu a celkovou harmonizaci mysli.
Vše je komplexem, tělo, mysl i duše je pro mne jedním a tvoří onu krásnou a pevnou hodnotu zdraví. Těším se na všechny, se kterými třeba jít chvíli společně.


Více zde: https://zuzana-svedova.webnode.cz/o-mne/

.

.

jak si sestavit jídelníček

Používáme kvalitní BIO potraviny
Milujeme svou práci
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy
Proč si vybrat nás?
Používáme kvalitní BIO potraviny
Doručíme čersvé po celé ČR a SK do 24 hod. od vyrobení
Milujeme svou práci
Vyzdvihujeme benefity rostlinné stravy
Kontakt
+420 778 713 668

Black Kale s.r.o.
Za Humny 227
Hněvošice, 747 35